"Plejada" postanowiła poinformować czytelników, jak uczestniczka przedostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Anita, podsumowała rozpad związku innych uczestników, Oliwii i Łukasza, którzy z kolei wystąpili w ostatniej edycji. To mogło zaskoczyć fanów, nie mówiąc już o jej mężu, który może nie był gotów na podobne publiczne szczerości...

Anita Szydłowska komentując rozstanie bohaterów ostatniej edycji wyznała, co ją z nimi łączy

Tancerka i mama dwojga dzieci, Jerzyka i Bianki, komentując losy uczestników ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wyznała, że był w jej życiu moment, w którym także była blisko decyzji o rozstaniu.

Kontrowersyjny program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wszedł na antenę TVN we wrześniu 2016 roku. Od tamtej pory przez plan zdjęciowy przewinęło się wielu uczestników, których skrupulatnie dobierali specjaliści. Pary poznawały się dopiero w dniu ślubu, a ten moment i cały okres przygotowań odbywały się pod okiem kamery.

Uczestnicy ostatniej edycji programu rozstali się, o czym małżonka Oliwia poinformowała na swoim koncie na Instagramie. Fani byli w szoku, gdyż zdjęcia małżonków nie wskazywały na zamiar rozstania.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Party.pl (@party.pl)

Ja zapewniła w swoim wpisie na Instagramie Oliwia, rozstaje się z Łukaszem pokojowo, gdyż dobro ich wspólnego synka jest najważniejsze. Anita Szydłowska postanowiła ten wpis skomentować, co nie umknęło uwadze tabloidów.

(...) Może moglibyśmy podzielić się naszym doświadczeniem - uwierzcie, że nie raz byliśmy o krok od zamieszczenia podobnego wpisu. Jesteśmy postawieni w życiowej sytuacji, w której nie jest tak różowo, jak mogłoby się wydawać. Przetrwanie po programie to ogromna praca i wyzwanie! (...)

Co o tym sądzicie?

O tym sie mówi: ZUS wznawia wysyłanie ubezpieczonych na rehabilitacje. Które sanatoria znalazły się na liście i jakie warunki trzeba spełnić, by pojechać

Zerknij: Zosia nie zdołała się nauczyć, jak samodzielnie prowadzić dom. Jej teściowa postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce