Dla zdecydowanej większości osób, Wigilia Bożego Narodzenia to wyjątkowy dzień. Okazja do spotkania się z rodziną przy wigilijnym stole nie zdarza się codziennie. Jak wiemy, te święta będą jednak inne z wielu względów. Mimo tego, na stołach nie może zabraknąć tradycyjnych potraw!

Jak wygląda wigilijna wieczerza w domu Beaty Szydło?

Nie da się ukryć, że w zależności od regionu naszego kraju, na stołach królują inne wigilijne potrawy. Inne są także zwyczaje celebrowane podczas wigilijnej kolacji! Jak zatem świąteczny stół wygląda w domu Beaty Szydło?

Jakiś czas temu Beata Szydło rozmawiała z dziennikarzami „Gościa Niedzielnego”. W wywiadzie wyjawiła jakie tradycje celebrowane są w jej domu, a także jakie potrawy co roku przygotowuje dla swojej rodziny.

Polityk uchyliła rąbka tajemnicy!

Portal Super Express przekazał, że Beata Szydło podzieliła się faktem, iż najbardziej lubi przyrządzać rybne potrawy! Była szefowa rządu wyznała, że w regionie z którego pochodzi karpie hodowane są od lat i jest to po prostu tradycja! Co więcej, na stole w domu Beaty Szydło gości dość nietypowa potrawa!

- Mamy oryginalną potrawę wigilijną, którą rzadko się spotyka. To kompot z suszonych owoców z gotowaną fasolą, który je się jako zupę – wyznała polityk.

Co więcej, Beata Szydło przyznała, że podczas wigilijnej kolacji celebrowane są także ważne tradycje. Rodzina wspólnie się modli i dzieli opłatkiem. Po kolacji wszyscy razem udają się na pasterkę. Jak będą natomiast wyglądać tegoroczne święta w domu znanej polityk?

Beata Szydło / YouTube:  Portal wPolityce
Beata Szydło / YouTube: Portal wPolityce

Jak informował portal "Życie": DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Przypomnij sobie: POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI W SEGREGACJI ŚMIECI. POLACY MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA ZMIANY. MINISTERSTWO ZAPOWIADA WEJŚCIE PRZEPISÓW W ŻYCIE W 2021 ROKU

Portal "Życie" pisał również: MAJDANOWIE NIE OSZCZĘDZAJĄ NA UBRANIACH! ŻONA BYŁEGO PIŁKARZA CHWALI SIĘ NIEBAGATELNIE DROGIM ZAKUPEM! FANI MOCNO SKOMENTOWALI ZDJĘCIE