Albina siedziała z przyjacielem na podwórku i powiedziała:

- Niedługo mam urodziny. Rocznica! 60 lat. Jak tylko poświętuję, natychmiast przechodzę na emeryturę. W końcu zrobię, co chcę. Uporządkuję wszystko na wsi, skończę czytać książki. I od dawna marzyłam o psie! Nie chcę już pracować. Pozwolę młodym zarabiać pieniądze.

- Czy będziesz miała wystarczająco dużo emerytury, aby nakarmić psa? Zapytał przyjaciel. - Sam nie odważyłbym się wyjść z pracy. Nie możesz przeżyć z emerytury…

- Nie obchodzi mnie to — powiedziała od niechcenia Albina. - Jeszcze w Nowym Roku ostrzegałam syna, że ​​niedługo przejdę na emeryturę, więc liczę na jego pomoc. Liczę na finansowe wsparcie każdego miesiąca, a i tak mam już wystarczająco pieniędzy na jedzenie, usługi komunalne i psa.

Ivan ma żonę i trzy córki. Najmłodsza ma sześć lat, a dwie starsze nadal chodzą do szkoły. O ich wychowanie dba Zina, żona Ivana.

Teraz dzieci podrosły i zrobiło się z nimi łatwiej, ale kobieta nie zamierza iść do pracy, chociaż zawsze potrzebują kredytu hipotecznego i pieniędzy.

Zina wykonuje wszystkie prace domowe, zabiera dzieci do szkoły, odrabia z nimi zadania domowe, zabiera je na zajęcia i należy do komitetów rodzicielskich.

Rodziny muszą oszczędzać na wszystkim. Dzieci przynoszą sobie ubrania, kupują jedzenie na obniżkach i znowu nie wydają ani grosza na rozrywkę.

Para nie ma też żadnych oszczędności. Gdy tylko pojawią się dodatkowe fundusze, następuje nieprzewidywalna sytuacja i natychmiast dodatkowe pieniądze znikają. W zeszłym miesiącu naprawili pralkę, a wcześniej lodówkę.

- Jakoś źle jest żerować na rodzinie syna... Ledwo wiążą koniec z końcem i są dodatkowe koszty — mówi znajomy. - Jak zareagował na twoją decyzję?

- Ivan zareagował normalnie, ale Zina próbowała coś zakłócić. Jednak mój syn szybko przypomniał jej, że kiedyś oddałam im swoje jednopokojowe mieszkanie. Mieszkali tam przez kilka lat, a następnie sprzedali, aby uzyskać kredyt hipoteczny — powiedziała Albina. - Mogłam wynająć to mieszkanie za trzydzieści tysięcy, ale poszłam na rękę młodej rodzinie. Mówię więc synowej, że pracowałam, póki mogłam, ale już nie mogę.

Jak informował portal "Życie": NAJSŁYNNIEJSZA POLSKA RESTAURATORKA MA GŁOWĘ DO INTERSÓW! MAGDA GESSLER ZAROBIŁA NIESAMOWITĄ KWOTĘ, A ZAJĘŁO JEJ TO ZALEDWIE SEKUNDĘ

Przypomnij sobie: MINISTERSTWO ZDROWIA WŁAŚNIE PRZEKAZAŁO NIEZWYKLE WAŻNĄ INFORMACJĘ. CZAS IZOLACJI PO POTWIERDZENIU ZAKAŻENIA JEST ZNACZNIE DŁUŻSZY NIŻ WSZYSCY MYŚLĄ

Portal "Życie" pisał również: WIDZOWIE EUROWIZJI JUNIOR 2020 NIE SPODZIEWALI SIĘ TEGO, CO ZOBACZYLI NA SCENIE! KTO OKAZAŁ SIĘ BYĆ NAJLEPSZYM DZIECIĘCYM WOKALISTĄ TEGO ROKU