Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z sytuacji jaka obecnie panuje w naszym kraju. Wiemy, że atmosfera jest napięta, w przez Polskę nieustannie przechodzą kolejne protesty. Ostatnio podczas wielu z nich obecne są przejawy agresji ze strony policji!

Kinga Rusin poruszyła bardzo ważny temat!

Obok takich wydarzeń obojętnie nie mogła przejść znana dziennikarka – Kinga Rusin. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcia, które mocno wstrząsnęły nie tylko nią, ale także wieloma osobami.

Dziennikarka w swoim poście zwróciła uwagę na skandaliczne zachowanie policji. Zaznaczyła, że w ostatnich dniach funkcjonariusze nadużywają swoich uprawień i zatrzymują niewinne osoby, a dodatkowo odznaczają się niesamowicie agresywnym zachowaniem!

Dziennikarka apeluje do służb mundurowych!

- Apeluję do policjantów: odmawiajcie wykonywania niemoralnych rozkazów, zaprzestańcie nadużywania swoich uprawnień! Policja nie może służyć złu! Apeluję szczególnie o podjęcie odpowiednich działań do Związku Zawodowego Policjantów (NSZZP), reprezentującego środowisko policjantów i ich godne imię – napisała Kinga Rusin.

Dziennikarka zwróciła uwagę na fakt przekraczania granic przez policjantów, co powoduje, że wielu funkcjonariuszy staje się stroną konfliktu. Doprowadza to do utraty zaufania do policji w naszym kraju, które tak długo było odbudowywane.

Czy apel dziennikarki dotrze do odpowiednich osób i ktokolwiek zabierze głos w tej ważnej dla Polski sprawie?

Jak informował portal "Życie": PRAWDZIWIE ZATRWAŻAJĄCA SYTUACJA POGOTOWIA WARSZAWSKIEGO. SPORZĄDZONO SZCZEGÓŁOWE STATYSTYKI DOTYCZĄCE KORONAWIRUSA W LICZBACH. TE DANE SĄ WRĘCZ NIE DO WIARY

Przypomnij sobie: WARSZAWA: JUŻ NIEBAWEM NA ULICACH MIASTA ROZBŁYSNĄ ŚWIATŁA I OZDOBY ŚWIĄTECZNE. W TYM ROKU JEDNAK BĘDZIE ICH ZNACZNIE MNIEJ NIŻ ZAZWYCZAJ. O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również:JOANNA KUROWSKA ZNALAZŁA SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI. AKTORKA W OSTATNICH MIESIĄCACH MIAŁA STRACIĆ PRAWDZIWĄ FORTUNĘ. TO NIEŁATWE, BO GWIAZDA MA NA UTRZYMANIU CÓRKĘ