Igor pracuje cały dzień, w pracy, potem dodatkowo w niepełnym wymiarze godzin, pracując najlepiej, jak potrafi.

Kasia zarabia w domu, bo dziecko nie chodzi jeszcze do przedszkola. Zarobki są oczywiście niewielkie, ale jednak.

Teść Kasi zmarł około sześciu miesięcy temu. Wszystko, co miał, zostawił żonie (matce Igora): mieszkanie, domek, samochody i wszystkie oszczędności.

Teściowa Kasi jest bardzo młodą kobietą, trochę po czterdziestce, ale nigdy w życiu nie pracowała, cały czas była pod opieką męża.

I tak sześć miesięcy później pieniądze pozostawione przez jej męża zaczęły się kończyć. A Kasia zaczęła zauważać, że ich rodzinie brakuje pieniędzy.

Zaczęła przesłuchiwać męża, aż w końcu okazało się, że teściowa nie ma z czego żyć, a on jako syn musiał pomagać matce.

Tego dnia Kasia miała wielką kłótnię z mężem. Naprawdę nie rozumiała, jak jego matka, która nie jest stara, nie jest chora, nie może znaleźć pracy.

Zaproponowała nawet, że pomoże swojej teściowej w zatrudnieniu poprzez znajomych. Jednak ona, widzisz, nie jest przyzwyczajona do pracy. Natomiast przywykła do dostatniego życia i spełniania własnych zachcianek.

Jednak mężczyzna był nieugięty, a potem Kasia zaproponowała mu przeprowadzkę do swojej teściowej, skoro nadal ją utrzymują.

Więc przynajmniej zaoszczędzą na wynajmowanych mieszkaniach. Jednak ta propozycja została również przyjęta z bagnetami: mamy małe dziecko, które ciągle hałasuje, a moja mama nie może się martwić, ma presję.

I tak teraz żyją, dają swojej teściowej prawie pół miesiąca pensji i muszą oszczędzać. I co robić, to mama…

Jak informował portal "Życie": NAJSŁYNNIEJSZA POLSKA RESTAURATORKA MA GŁOWĘ DO INTERSÓW! MAGDA GESSLER ZAROBIŁA NIESAMOWITĄ KWOTĘ, A ZAJĘŁO JEJ TO ZALEDWIE SEKUNDĘ

Przypomnij sobie: MINISTERSTWO ZDROWIA WŁAŚNIE PRZEKAZAŁO NIEZWYKLE WAŻNĄ INFORMACJĘ. CZAS IZOLACJI PO POTWIERDZENIU ZAKAŻENIA JEST ZNACZNIE DŁUŻSZY NIŻ WSZYSCY MYŚLĄ

Portal "Życie" pisał również: WIDZOWIE EUROWIZJI JUNIOR 2020 NIE SPODZIEWALI SIĘ TEGO, CO ZOBACZYLI NA SCENIE! KTO OKAZAŁ SIĘ BYĆ NAJLEPSZYM DZIECIĘCYM WOKALISTĄ TEGO ROKU