Nieprawdopodobne wieści dotyczące rodziny Dowborów. Prowadząca program “Nasz nowy dom” podpisała pewien kontrakt. Nikt się tego nie spodziewał... O co chodzi?

Trwająca w kraju i na świecie od wielu miesięcy epidemia dynamicznie rozprzestrzeniającego się koronawirusa spowodowała spore problemy finansowe w wielu branżach, jak gastronomia, hotelarstwo czy turystyka.

Od samego początku pojawienia się COVID-19 w Polsce tysiące osób zmaga się z niezwykle ciężkim czasem – pierwsza fala pandemii spowodowała znaczne straty dla firm, a ludzie masowo zaczęli tracić pracę.

Jak się okazuje, pośród osób znajdujących się w trudnej sytuacji jest także rodzina Dowborów. Katarzyna Dowbor, aby ratować rodzinę podpisała nawet pewien kontrakt, którego nikt by się nie spodziewał...

Katarzyna Dowbor będzie reklamować płyn do naczyń?

Katarzyna Dowbor jest znaną i uwielbianą prezenterką telewizyjną, a jej program “Nasz nowy dom” bije rekordy oglądalności. Niestety, z uwagi na charakter programu oraz częste odwiedzanie różnych rodzin i sklepów, nagrywanie zostało zawieszone.

To wpłynęło na pogorszenie sytuacji materialnej prowadzącej. Co więcej, zarówno syn, jak i synowa Katarzyny Dowbor – jak wiadomo - również pracują w branży rozrywkowej, zatem ich przychody także zmalały. Ponadto, aktualnie budują dom.

Aby ratować zarówno siebie, jak i syna Katarzyna Dowbor podpisała właśnie kontrakt, dzięki któremu zarobi 250 tysięcy złotych - kobieta będzie reklamować płyn do naczyń.

fot. fakt.pl