Jak donosi "Plejada", były premier Polski Donald Tusk zachwycił swoich zwolenników najnowszą publikacją na swoim koncie na Instagramie. Jak opisał, był to rok 1978, a tego dnia padał deszcz.

Wspomnienia ślubne Donalda Tuska

Jak przyznał w poście były premier, że choć minęło od tego dnia wiele lat, ma wciąż wrażenie, jakby ożenił się wczoraj. Ślub odbył się w Gdańsku, natomiast uroczystości weselne przeniosły się do Gdyni. Tak się stało, aby wszyscy goście czuli się tak samo ważni.

Mieli wówczas po 21 lat, byli w trakcie studiów i nie posiadali oszczędności, ani wspólnego dachu nad głową, jednak te trudności nie przeszkodziły parze w spełnianiu wspólnych marzeń i snucia małżeńskich planów.

Kilka lat po slubie, pojawiły się na świecie dzieci państwa Tusk, czyli Katarzyna i Michał. Ich narodziny Donald Tusk nazwał jednym ze spełnionych wspólnych marzeń. Jak zauważył były premier, od tamtych czasów świat uległ radykalnym zmianom, ale on pamięta ten okres, jakby wszystko miało miejsce wczoraj.

(...) Mieliśmy po 21 lat, byliśmy studentami bez grosza przy duszy, bez mieszkania, ale za to z marzeniami, z których dwa najważniejsze, czyli Michał i Kasia, spełniły się już po kilku latach. (...)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

Dzisiaj państwo Tusk mają już wnuki, które kochają nad życie i z pewnością pękają z dumy, gdy obserwują życie swoich dzieci.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

Pod wpisami Donalda Tuska znajduje się wiele komentarzy o różnych treściach, jednak spora ich część jest przyjazna i życzliwa.

Czego życzycie Donaldowi Tuskowi?

O tym się mówi: Wielkie przepowiednie wizjonerki ze Śląska. Jej stygmaty, to dopiero początek cudów, w jakie zwątpiła kuria

Zerknij tutaj: Wielka muzyczna gwiazda lat 60. odeszła. Kondolencje płyną z całego świata

Nie przegap: Ministerstwo Zdrowia przekazało bardzo ważny komunikat. Powinniśmy zastosować się do tych zaleceń