Jakiś czas temu Ilona Łepkowska zabrała głos na temat tego, w jaki sposób Małgorzata Kożuchowska odeszła z planu serialu „M jak miłość”. Czy panie pozostały w konflikcie po tej sytuacji?

Czy Kożuchowska i Łepkowska pozostają w konflikcie?

- O odejściu Małgorzaty Kożuchowskiej dowiedziałam się z internetu. Zadzwoniła do mnie później w tym samym dniu. Mówi do mnie: „Ilona, pewnie już wiesz”. Odpowiedziałam, że wiem, ale problem w tym, że nie od niej bezpośrednio. To było najbardziej bolesne – wyznała Ilona Łepkowska w rozmowie z dziennikarzami Faktu.

Ilona Łepkowska wyznała jednak, że nie żywi urazy do aktorki za samą decyzję. Jest jej jedynie przykro z powodu, w jaki poinformowała ją o swojej decyzji Małgorzata Kożuchowska.

Panie będą ponownie współpracować?

Jak informuje portal Jastrząb Post, niedługo panie mogą podjąć ponowną współpracę. Okazuje się bowiem, że Ilona Łepkowska ma zamiar podjąć się ekranizacji swojej własnej powieści „Idealna rodzina”. Co więcej, scenarzystka chce, aby główną rolę odegrała Małgorzata Kożuchowska.

- Moim pierwszym pomysłem na tę postać była Małgorzata Kożuchowska - wyznała scenarzystka.

Tygodnik Świat&Ludzie informuje, że Ilona Łepkowska nadal podtrzymuje swoją propozycję. Co więcej, scenarzystka była także zaproszona na premierę sztuki Małgorzaty Kożuchowskiej, którą oceniła bardzo dobrze.

- Kiedy po spektaklu Małgosia do mnie zadzwoniła, powiedziałam jej, że świetnie zagrała. I że się cieszę, że wróciła do teatru. Między nami jest wszystko w porządku – wyjawiła scenarzystka.

Jak informował portal "Życie": PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI POSTANOWIŁ PRZERWAĆ MILCZENIE. POLACY SPODZIEWALI SIĘ JEDNAK INNEGO KOMENTARZA ZE STRONY POLITYKA

Przypomnij sobie: KOŚCIÓŁ KATOLICKI ZDECYDOWAŁ SIĘ NA POWAŻNE ZMIANY W ZWIĄZKU Z NADCHODZĄCYM DNIEM WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ 1 LISTOPADA

Portal "Życie " pisał również: PORUSZAJĄCA OPOWIEŚĆ MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO O PRZYJACIELU, KTÓRY NIEDAWNO ODSZEDŁ. WOKALISTA ICH TROJE PRZEKONUJE, ŻE „SYSTEM NIE DZIAŁA”