Od dłuższego czasu w mediach nieustannie pojawiają się informacje na temat byłego menedżera Roberta Lewandowskiego – Cezarego K. Jak się okazuje, ostatnio piłkarz reprezentacji Polski zeznawał w tej sprawie w Prokuraturze Regionalnej w Warszawie.

Konflikt nadal trwa

Jak informuje portal Wirtualna Polska, konflikt pomiędzy Robertem Lewandowskim i jego byłym menedżerem trwa nieustannie od roku. Cezary K. Uważa, że piłkarz oraz jego żona pobierali nielegalnie pieniądze, które należały do firmy. Były menedżer żąda od Roberta Lewandowskiego odszkodowania.

Robert Lewandowski utrzymuje natomiast, że był szantażowany, co potwierdzają osoby z jego otoczenia. Obecnie adwokat piłkarza zdecydował się wytoczyć proces przeciwko Cezaremu K. Sprawa nieustannie się rozwija.

- W godzinach porannych, w jednej z podwarszawskich miejscowości funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji, na polecenie Prokuratury Regionalnej w Warszawie, zatrzymali menedżera piłkarskiego, byłego reprezentanta Polski, Cezarego K. - wyjaśnił Marcin Saduś – rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Warszawie w rozmowie z dziennikarzami Wirtualnej Polski.

Doszło do zatrzymania Cezarego K.

- Zatrzymanie ma związek z prowadzonym od kilku tygodni śledztwem w Prokuraturze Regionalnej w Warszawie. Przedmiotem tego śledztwa jest czyn polegający na kierowaniu gróźb karalnych wobec wybitnego polskiego reprezentanta, Roberta Lewandowskiego, celem zmuszenia pokrzywdzonego do zapłaty kwoty 20 mln euro na rzecz Cezarego K. – dodał rzecznik.

Jak informuje portal, już wcześniejsze zeznania złożone przez Roberta Lewandowskiego zadecydowały o wydaniu decyzji o zatrzymaniu Cezarego K. Mieszkanie byłego menedżera piłkarza reprezentacji Polski zostało przeszukane. Celem tych czynności było zabezpieczenie dowodów, które mogą wpłynąć na sprawę. Rzecznik Prokuratury Regionalnej przekazał, że prokuratorzy są już w posiadaniu odpowiednich dowodów.

- Inaczej nie byłoby możliwości wydania postanowienia o przedstawieniu zarzutów. Jeszcze dzisiaj Cezary K. zostanie przesłuchany, w charakterze podejrzanego. Po wykonaniu tej czynności, prokurator podejmie decyzję w sprawie zastosowania środków zapobiegawczych – przekazał Marcin Saduś.

Jak informował portal "Życie": M JAK MIŁOŚĆ: "CIĘŻARNA" JULIA WRÓBLEWSKA ODNIOSŁA OBRAŻENIA PODCZAS MANIFESTACJI. CO SIĘ STAŁO Z MŁODĄ GWIAZDĄ

Przypomnij sobie: JUŻ ZA KILKA DNI WCHODZI W ŻYCIE NOWA LISTA LEKÓW REFUNDOWANYCH. KTO NAJBARDZIEJ ZYSKA NA ZMIANACH

Portal "Życie PL" pisał również: CZY NIEBAWEM ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE ZOSTANIE ZNIESIONY? EKONOMIŚCI UWAŻAJĄ, ŻE JEST TO RATUNEK DLA GOSPODARKI. JAKA JEST DECYZJA RZĄDU W TEJ SPRAWIE