Od kilku dni w naszym kraju trwają protesty w sprawie ostatniej decyzji Trybunału Konstytucyjnego dotyczącej aborcji. Głos na temat całej sprawy zawiera mnóstwo znanych osób. Swoim zdaniem podzieliła się ostatnio także Justyna Kowalczyk – Tekieli.

Mocne słowa byłej zawodniczki!

- Polska zmierza do ortodoksji. Polki powoli przystosowuje się do jedynej słusznej roli inkubatorów. Nie wiem, jak można skazać kobietę na urodzenie martwego płodu? – powiedziała sportsmenka podczas jednego z wywiadów dla Sport.pl.

Jak informuje portal Sport.pl, wypowiedź Justyny Kowalczyk – Tekieli mocno zbulwersowała pewną z kobiet, która w dość obraźliwy sposób odniosła się do słów sportsmenki.

- Tobie kobieto to się już całkiem w tej główce pomieszało (...) Ależ mi wstyd za ciebie Egoistko! Myślisz, że jak ty usunęłaś żywą istotę Boską, to Wszystkie muszą to robić?! – napisała Internautka.

Źródło: olympic.org

Czy sprawa trafi do sądu?

Justyna Kowalczyk- Tekieli nie pozostała obojętna na takie słowa i natychmiast zareagowała. Zagroziła, że zgłosi całą sprawę do prokuratury, jeśli nie zobaczy oficjalnych przeprosin.

- Wystarczy tych podłych kłamstw i pomówień. Jeśli nie zostanę oficjalnie przeproszona, jutro zgłaszam tą wstrętną zakłamaną osobę do prokuratury. Podłość podłością, ale na pomówienia są paragrafy. Jest pani zupełnym zerem – napisała sportsmenka.

Okazuje się, że Internautka zdobyła się na odwagę i przeprosiła Justynę Kowalczyk – Tekieli. Zgodnie z obietnicą byłej zawodniczki sprawa nie znajdzie swojego finału w sądzie. Jednak sportsmenka ma nadzieję, że kiedyś wytłumaczy Internautce swój punkt widzenia.

- Jeśli pani ma jakieś uprzedzenia do osób urodzonych w Kasinie Wielkiej, to może nam pani wytłumaczy dlaczego? Chcielibyśmy wiedzieć, czym podpadliśmy znamienitej góralce. (...) Mam wielką nadzieję, że kiedyś panią spotkam na żywo i wytłumaczę kilka spraw – wyjaśniła była zawodniczka.

Jak informował portal "Życie": M JAK MIŁOŚĆ: "CIĘŻARNA" JULIA WRÓBLEWSKA ODNIOSŁA OBRAŻENIA PODCZAS MANIFESTACJI. CO SIĘ STAŁO Z MŁODĄ GWIAZDĄ

Przypomnij sobie: JUŻ ZA KILKA DNI WCHODZI W ŻYCIE NOWA LISTA LEKÓW REFUNDOWANYCH. KTO NAJBARDZIEJ ZYSKA NA ZMIANACH

Portal "Życie PL" pisał również: EKSPERCI PRZEWIDUJĄ OGROMNE NIESZCZĘŚCIE, KTÓRE MA WYDARZYĆ SIĘ NIEBAWEM. NIEKTÓRE OSOBY SĄ PRZEKONANE, ŻE TEN DZIEŃ BĘDZIE KOŃCEM ŚWIATA. O CO CHODZI