Jak donosi portal Pomponik, od pewnego czasu Andrzej Sołtysik prowadzi program „Dzień dobry TVN” razem z Dorotą Wellman. Powodem tych zmian jest nieobecność Anny Kalczyńskiej. Czy gwiazda odeszła ze stacji?

Dlaczego Anna Kalczyńska zniknęła z popularnego programu?

Co więcej, media donoszą także, że znana dziennikarka nie pojawiła się na gali French Touch. Anna Kalczyńska miała ją bowiem prowadzić wraz z Marcinem Prokopem. Dziennikarkę zastąpiła Paulina Krupińska. Jaki jest powód takiej zmiany?

Jak się okazuje, Anna Kalczyńska nie podjęła decyzji o odejściu ze stacji TVN. Dziennikarka miała natomiast kontakt z osobą zakażoną koronawirusem i z tego powodu obecnie jest na kwarantannie. Test, który wykonała gwiazda okazał się jednak być negatywny.

- No i siedzimy jak wielu z Was, do odwołania. Każdego dnia sprawdzam, czy obudziliśmy się zdrowi, czy nie boli mnie głowa, czy dzieciom nic nie jest. Mam poczucie, że nie popełniłam żadnego błędu. Każdego może trafić. Więc błagam - nie kuście losu, uważajcie na siebie – wyjaśniła dziennikarka w relacji zamieszczonej na swoim Instagramie.

Trzymamy kciuki, aby wszystko zakończyło się szczęśliwie!

Liczymy, że wszystko zakończy się szczęśliwie i już niebawem Anna Kalczyńska wróci do pracy. Tymczasem pamiętajmy o tym, aby dbać o siebie i swoich bliskich. Zachowujmy dystans społeczny, nośmy maseczki i jeśli nie musimy, nie wychodźmy z domu.