Sytuacja z powodu koronawirusa jest niewątpliwie bardzo ciężka. W Polsce nieustannie przybywa chorych i na ten moment nikt nie jest w stanie przewidzieć kiedy pandemia wreszcie się zakończy.

Bardzo ważny apel aktora!

Jak podaje portal Super Express, ostatnio w sieci ukazał się ważny apel jednego z aktorów, którego znamy z roli Artura Kulczyckiego w serialu „Pierwsza miłość”. Mowa tutaj o Łukaszu Płoszajskim, który na swoim Instagramie opublikował wpis, który każdemu powinien dać do myślenia.

Jak się okazuje, ojciec aktora jest hospitalizowany od ponad miesiące. Oddycha tylko dzięki pomocy respiratora, a jego stan jest bardzo ciężki. Mimo tego aktor nie traci nadziei i wierzy w to, że jego ojciec wróci do zdrowia.

- Codziennie czytam o nowych przypadkach Covid wśród moich znajomych. Mój Tata walczy o życie od ponad miesiąca. Wczoraj ponownie podłączyli go pod tlen bo wytrzymał jedynie 3 dni na swoim oddechu a My wciąż wierzymy, że wyjdzie z tego. Uważajcie na siebie – napisał aktor na swoim Instagramie.

Uważajmy na siebie!

Mimo ogromnej liczby przypadków koronawirusa, także wśród znanych osób, spora część społeczeństwa uważa, że wirus nie istnieje. Niestety w rzeczywistości, z powodu nowego wirusa codziennie umierają ludzie na całym świecie.

Pamiętajmy, aby o siebie dbać! Niezbędne jest częste mycie oraz dezynfekowanie rąk, a także noszenie maseczek i utrzymywanie dystansu społecznego.