Jak doskonale pamiętamy, Łukasz Szumowski we wrześniu przekazał po raz pierwszy, że jest zakażony koronawirusem, jednak temat bardzo szybko ucichł. Wiele osób było przekonanych, że były minister zdrowia zakaził się nowym wirusem podczas swojego pobytu w Hiszpanii, gdzie udał się zaraz po ogłoszeniu dymisji ze stanowiska ministra zdrowia. Finalnie przekazano jednak, że Łukasz Szumowski zakaził się koronawirusem w Polsce.

Łukasz Szumowski w szpitalu!

Według informacji przekazanych przez portal Wirtualna Polska oraz Super Express, okazuje się, że Łukasz Szumowski znów jest zakażony koronawirusem. Tym razem sytuacja jest jednak na tyle poważna, że były minister zdrowia przebywa w szpitalu.

Jak podają media, Łukasz Szumowski zakaził się nowym wirusem od córki. Koronawirusa wykryto bowiem w jej szkole, a dziewczynka również jest zakażona. Pozytywny test na koronawirusa uzyskała także żona Łukasza Szumowskiego.

Jak czuje się były minister zdrowia?

Według aktualnych informacji, były minister zdrowia przebywa obecnie w Centralnym Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Informację tę potwierdził sam Łukasz Szumowski.

- Jestem chory i przebywam w szpitalu. Poprzedni wynik, sprzed kilkunastu dni prawdopodobnie był w moim przypadku fałszywie dodatni, co czasem, przy tak czułej metodzie, się zdarza – przekazał były minister zdrowia podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Money.

Co więcej, Łukasz Szumowski zapytany o to, jak obecnie się czuje, przyznał, że bywało lepiej. Kiedy były minister zdrowia odzyska pełnię sił?

Jak informował portal "Życie ": NIETYPOWY APEL PAPIEŻA FRANCISZKA. NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKICH SŁÓW. GŁOWA KOŚCIOŁA PORUSZYŁA NIEZWYKLE WAŻNY TEMAT DLA WSZYSTKICH LUDZI NA ŚWIECIE

Przypomnij sobie: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ZAPOWIADA OGROMNE ZMIANY W SYSTEMIE ODPROWADZANIA SKŁADEK. PROJEKT WJEDZIE W ŻYCIE W NAJBLIŻSZYCH TRZECH LATACH

Portal "Życie " pisał również: PROGNOZA POGODY NA NAJBLIŻSZE DNI NIE NAPAWA OPTYMIZMEM. W NIEKTÓRYCH MIEJSCACH SPADNIE ŚNIEG. POLACY ZACZYNAJĄ OBAWIAĆ SIĘ NADEJŚCIA SROGIEJ ZIMY