Koronawirus nie opuszcza naszego kraju od marca. Niestety, w ostatnich dniach sytuacja zrobiła się niesamowicie poważna. Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 5068 osobach, które otrzymały pozytywny test na koronawirusa. W ciągu ostatniej doby zmarły 63 osoby.

Przekazano tragiczne informacje na temat młodego mężczyzny

Jak podaje portal Interia, prezydent Bydgoszczy – Rafał Bruski poinformował o śmierci młodego chłopaka, który był uczniem jednej z bydgoskich szkół specjalnych.

- Dziś przyszła bardzo smutna wiadomość z jednej z bydgoskich szkół. Naprawdę proszę, byśmy byli odpowiedzialni. Nie myślmy tylko o sobie. Nawet jak czujemy się świetnie. Stosujmy się do zasad dla bliskich, dla wszystkich wokół nas – przekazał prezydent Bydgoszczy na Facebooku.

- Niestety nie mogę ujawnić za dużo szczegółów, bo to sprawy bardzo osobiste. Niestety zmarł młody chłopak, uczeń jednej z bydgoskich szkół. Miał stwierdzony COVID – wyjaśnił dalej.

Koronawirus atakuje także młode osoby, sytuacja jest bardzo trudna

- Mogę potwierdzić, że 20-latek zmarł na COViD-19. Zmarły miał choroby współistniejące – powiedziała natomiast ordynator Oddziału Niedoboru Odporności w Wojewódzkim Szpitalu Obserwacyjno – Zakaźnym im. Tadeusza Browicza w Bydgoszczy – profesor Anita Olczak.

Gazeta Wyborcza poinformowała natomiast, że młody mężczyzna był ostatni raz w szkole 2 października. Następnie 7 października znalazł się w szpitalu – cierpiał bowiem na ostrą niewydolność oddechową. 8 października otrzymał pozytywny test na koronawirusa. Niestety – 11 października 20-latek zmarł.

Dziś przyszła bardzo smutna wiadomość z jednej z bydgoskich szkół. Naprawdę proszę byśmy byli odpowiedzialni. Nie myślmy...

Posted by Rafał Bruski on Monday, October 12, 2020

Jak informował portal "Życie ": ZASTOSOWANIE SIĘ DO SŁÓW TEGO DUCHOWNEGO MOŻE MIEĆ OPŁAKANE SKUTKI. DLACZEGO KSIĄDZ POSTANOWIŁ SZERZYĆ DEZINFORMACJĘ

Przypomnij sobie: RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA INFORMUJE WSZYSTKICH POLAKÓW O NIEBEZPIECZEŃSTWIE. SYTUACJA W CAŁYM KRAJU MOŻE BYĆ BARDZO TRUDNA

Portal "Życie " pisał również: ZNANY POLSKI MUZYK APELUJE O POMOC. MARCIN MILLER WIERZY W DOBRE SERCA POLAKÓW. LICZY SIĘ KAŻDA CHWILA