Jak przypomina portal Pomponik, legendarny muzyk – Stan Borys, przeszedł w lutym ubiegłego roku udar. Mężczyzna nie poddał się i nauczył się już ponownie chodzić oraz mówić, jednak okazuje się, że to nie koniec jego problemów zdrowotnych.

Nie ma chwili do stracenia!

Jak przekazała ostatnio partnerka Stana Borysa, Anna Maleady, muzyk ponownie zmaga się z poważnymi problemami z poruszaniem się. Powodem tego są tym razem jego problemy ze wzrokiem.

- Stan ponownie zaczął mieć problemy z chodzeniem. Ale kiedy poszedł do lekarza, okazało się, że muszą się nim zająć nie ortopedzi czy neurolodzy, lecz... okuliści. Bo jego chwiejny chód wynika z zaburzeń widzenia, które wystąpiły po udarze, teraz niestety doszły kolejne – wyjawiła Anna Maleady w wywiadzie dla „Twoje Imprerium”.

Jak się okazuje, aby zapobiec pogłębianiu się problemów, Stan Borys musi jak najszybciej poddać się zabiegowi, który poprawi jakość jego widzenia. Obecnie muzyk przeszedł już pierwsze badania, a także test na Covid – 19. Co więcej, Stan Borys przed zabiegiem został zaszczepiony na grypę. Teraz nie pozostaje już nic innego jak oczekiwanie na wykonanie zabiegu.

Ogromna miłość!

Stan Borys przyznaje, że wiele zawdzięcza swojej partnerce.

- To, że jeszcze żyję, zawdzięczam mojej Ani – powiedział muzyk podczas jednego z wywiadów.

- Ania jest kobietą, z którą jestem najdłużej ze wszystkich dotąd. Dla niej muszę żyć 99 lat! – żartował Stan Borys.

Anna Maleady jest młodsza od Stana Borysa o 31 lat, jednak mimo ogromnej różnicy wieku oboje świetnie się dogadują. Jak się okazuje kobieta zrezygnowała dla muzyka z kariery w firmie handlowej, zajmującej się nieruchomościami, znajdującej się w Nowym Jorku.

kochana Aniu---- happy birthday i wszystkie slonca dla Ciebie

Posted by Stan Borys on Tuesday, September 29, 2020

Jak informował portal "Życie ": ZASTOSOWANIE SIĘ DO SŁÓW TEGO DUCHOWNEGO MOŻE MIEĆ OPŁAKANE SKUTKI. DLACZEGO KSIĄDZ POSTANOWIŁ SZERZYĆ DEZINFORMACJĘ

Przypomnij sobie: RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA INFORMUJE WSZYSTKICH POLAKÓW O NIEBEZPIECZEŃSTWIE. SYTUACJA W CAŁYM KRAJU MOŻE BYĆ BARDZO TRUDNA

Portal "Życie " pisał również: PROGNOZA POGODY NA NAJBLIŻSZE DNI NIE NAPAWA OPTYMIZMEM. W NIEKTÓRYCH MIEJSCACH SPADNIE ŚNIEG. POLACY ZACZYNAJĄ OBAWIAĆ SIĘ NADEJŚCIA SROGIEJ ZIMY