Kilka dni temu w mediach pojawiły się plotki na temat Doroty Gardias. Według doniesień gwiazda miała trafić do szpitala z powodu koronawirusa. Na samym początku były to tylko domysły, jednak wczoraj rano stacja TVN oficjalnie poinformowała o tym fakcie. Jest jednak pewna rzecz, która mocno wzbudziła podejrzenia fanów Doroty Gardias.

O co dokładnie chodzi?

W poniedziałek Super Express przekazał informacje o tym, że Dorota Gardias trafiła do szpitala z powodu koronawirusa. Według doniesień stan gwiazdy miał być bardzo poważny, w przeciwieństwie do stanu zdrowia jej córki, która również jest zakażona koronawirusem i ma tylko gorączke.

- Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle – przekazała wówczas bliska znajoma Doroty Gardias podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu.

Jak się okazuje, córka prezenterki zakaziła się w szkole, a następnie przyniosła wirusa do domu i tym samym zakaziła swoją mamę. Fani niepokoją się stanem zdrowia Doroty Gardias.

W sieci zawrzało!

Wczoraj jednak na Instagramie prezenterki pojawił się post, który wzbudził wiele kontrowersji. Internauci zastanawiają się, w jaki sposób gwiazda opublikowała zdjęcie na popularnym koncie, skoro według doniesień mediów leży w szpitalu podłączona pod tlen.

Jednak fani gwiazdy przypominają sceptykom o fakcie, że posty w aplikacji Instagram można zaplanować z wyprzedzeniem i zostaną one automatycznie opublikowane w wybranym przez nas czasie.

Warto także zauważyć, że wiele osób publicznych zleca prowadzenie swojego Instagrama innym osobom, aby nieco odciążyć się od nadmiaru obowiązków. Może i w przypadku Doroty Gardias taka sytuacja ma miejsce i nie powinniśmy bezpodstawnie doszukiwać się intryg.

View this post on Instagram

#🍀

A post shared by Dorota Gardias (@dorotagardias) on

Jak informował portal "Życie": W NIEKTÓRYCH REGIONACH NASZEGO KRAJU MOŻE BYĆ BARDZO NIEBEZPIECZNIE. INTENSYWNE OPADY MOGĄ STANOWIĆ POWAŻNE ZAGROŻENIE

Przypomnij sobie: FANI MOCNO SKOMENTOWALI DECYZJĘ ŁUKASZA Z PROGRAMU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA". CO TAKIEGO ZROBIŁ MĘŻCZYZNA

Portal "Życie" pisał również: NOWA POSTAĆ MOCNO NAMIESZA W SERIALU "M JAK MIŁOŚĆ". FANI MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI TYM, JAK POTOCZĄ SIĘ LOSY ICH ULUBIONYCH BOHATERÓW