Chyba nikt z nas nie spodziewał się, że ksiądz może się stać gwiazdą Internetu, tylko dlatego, że pojawił się na placu zabaw. Internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu! Co dokładnie się wydarzyło?

Niecodzienni goście na placu zabaw!

Jak podaje portal Pikio, już w niedzielę w Internecie pojawiło się nagranie, dzięki któremu zawrzało! Internauci nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli na ekranach.

Post pojawił się na profilu „Nasza Gmina Ulhówek” na Facebooku. Głównymi bohaterami filmiku jest ksiądz oraz wójt. Co takiego robili na placu zabaw?

Jak się okazuje, zarówno ksiądz jak i wójt postanowili sprawdzić, czy zabawki na placu zabaw są wytrzymałe. W tym celu postanowili skorzystać ze zjeżdżalni!

- Dobrze czasami poczuć się dzieckiem. Ciekawe czy zjeżdżalnia jest bezpieczna i wytrzyma obciążenie? – brzmi opis pod zdjęciem opublikowanym na Facebooku.

Posted by Nasza Gmina Ulhówek on Sunday, September 20, 2020

Zabawny filmik stał się hitem Internetu!

Co ciekawe, na nagraniu słychać jak wójt zachęca księdza do zjazdu na zjeżdżalni mówiąc, że bez wątpienia będzie to nowy hit Internetu. Co do tego nie ma wątpliwości!

Duchowny ocenił emocje na zjeżdżali jako 8/10! Nie ulega jednak wątpliwości, że obaj panowie bawili się świetnie. Internauci również nie mogą zaprzeczyć, że wielu z nich niecodzienny filmik rozbawił do łez!

Pojawiło się także wiele głosów, według których własnie tak powinni zachowywać się zarówno księża, jak i politycy. Warto być blisko społeczeństwa, a czasem pośmiać się z samego siebie. Dzięki temu można zyskać nie tylko sympatię, ale i uznanie wielu osób. Ksiądz i wójt również mają prawo do wygłupów i zabawy!

Posted by Nasza Gmina Ulhówek on Sunday, September 20, 2020

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SERIA WPADEK W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY". WIDZOWIE NIE MOGLI UWIERZYĆ W TO, CO ZOBACZYLI NA EKRANACH SWOICH TELEWIZORÓW

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY TO JUŻ KONIEC POMOCY DLA RODZICÓW? RZĄD NIE BĘDZIE DALEJ WYPŁACAŁ ZASIŁKÓW NA DZIECI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: HANNA LIS PRZECHODZI TERAZ BARDZO TRUDNE CHWILE. DZIENNIKARKA MUSIAŁA OSTATNIO POŻEGNAĆ SWOJA UKOCHANĄ MAMĘ. JAK SOBIE RADZI