Rodzina Martyniuków od dłuższego czasu nie znika z pierwszych stron gazet. Wszystko za sprawą Daniela Martyniuka, który nieustannie dostarcza rodzicom wielu kłopotów. O co chodzi tym razem?

Nieustające problemy w rodzinie

Jak się okazuje, małżeństwo Daniela Martyniuka nie jest już do uratowania. Ewelina postawiła na swoim i nie ugięła się przed rozwodem. Głos na temat całego zamieszania zabrała tym razem mama Daniela, Danuta Martyniuk.

Jak donosi portal Wirtualna Polska, Danuta Martyniuk od dawna nie miała najlepszego zdania na temat swojej synowej. Przyznała jednak, że nie wypowiadała się na ten temat, bowiem nie chciała zaostrzać konfliktu między synem i synową.

Jednak kobieta twierdzi, że tym razem miarka się przebrała. Okazuje się bowiem, że Ewelina zabrania Danielowi widywać się z ich dzieckiem. Danuta Martyniuk nie jest w stanie się z tym pogodzić i ostatnio postanowiła mocno rozliczyć Ewelinę z korzyści, jakie pozyskała dzięki Martyniukom.

YouTube: TVP VOD

Jak zakończy się cała sprawa?

Danuta Martyniuk przyznaje, że od samego początku nieustannie pomagała finansowo synowi oraz Ewelinie. Kobieta uważa jednak, że Ewelina powinna oddać niektóre z rzeczy, jakie dostała.

- Wózek też kupiłam, Cybexa za 12 tys. zł. Dałam pierścionek zaręczynowy swój ponad stuletni, pamiątkę. Nie wiem, czy ona odda ten pierścionek – wyjawiła Danuta Martyniuk podczas rozmowy z dziennikarzami Faktu.

Jak się okazuje, pierścionek zaręczynowy, który w dniu zaręczyn otrzymała Ewelina to rodzinna pamiątka Martyniuków i ma ponad sto lat. Czy dziewczyna zwróci tak wartościowy przedmiot? Danuta Martyniuk nie może przestać myśleć o tej sprawie.

YouTube: TVP VOD

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SERIA WPADEK W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY". WIDZOWIE NIE MOGLI UWIERZYĆ W TO, CO ZOBACZYLI NA EKRANACH SWOICH TELEWIZORÓW

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY TO JUŻ KONIEC POMOCY DLA RODZICÓW? RZĄD NIE BĘDZIE DALEJ WYPŁACAŁ ZASIŁKÓW NA DZIECI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: HANNA LIS PRZECHODZI TERAZ BARDZO TRUDNE CHWILE. DZIENNIKARKA MUSIAŁA OSTATNIO POŻEGNAĆ SWOJA UKOCHANĄ MAMĘ. JAK SOBIE RADZI