Anna Lewandowska jest chyba jedną z najpopularniejszych kobiet w naszym kraju. Mimo, że obecnie Ania mogłaby się oddawać nieustannemu relaksowi, bowiem mąż zapewnia rodzinie niesłychanie wysokie dochody, kobieta uwielbia rzucać się w wir pracy!

Ogromna popularność Lewandowskich

Obecnie Anna Lewandowska jest właścicielką kilku firm i pnie się do góry po szczeblach kariery. Co więcej, nieustannie wśród jej osoby pełno jest kontrowersji.

Jak przypomina portal Pomponik, ostatnio trenerka była w centrum dość głośnej afery. Wszystko za sprawą filmiku, który opublikowała na swoim story, kiedy to tańczyła do jednego z utworów Beyonce, przebrana za otyłą kobietę.

Na filmik bardzo szybko odpowiedziała jedna z obserwatorek gwiazdy, która mocno angażuje się w ochronę wizerunku otyłych osób. Sprawa mogła znaleźć swój finał nawet w sądzie, jednak finalnie obie panie załatwiły problem polubownie.

Jednak to nie koniec głośnych komentarzy na temat Anny Lewandowskiej. Teraz na celowniku internautów znalazła się bowiem córka sławnej pary.

Instagram @annalewandowskahpba

Ostatni post wywołał burzę!

Trenerka opublikowała na swoim Instagramie post, w którym to napisała, że jej córka od najmłodszych lat uczy się języków obcych.

- Rozwój to podstawa! Zawsze powtarzam. To, co będziemy pokazywać naszym dzieciom od najmłodszych lat, zaprocentuje w ich przyszłości. (...) Dlatego staramy się, żeby Klara miała szansę poznawać nowe rzeczy, a jedną z nich są języki obce. Na co dzień mieszkamy w Monachium, ale na całym świecie podstawą komunikacji jest język angielski. To jest niesamowite, jak szybko dzieci przyswajają język, kiedy poznają go w naturalnym środowisku, najlepiej w formie nauki poprzez zabawę – brzmi post Anny Lewandowskiej.

Fani jednak szybko zauważyli pewną nieprawidłowość. Klara ma bowiem trzy lata, a kurs reklamowany przez Lewandowską obowiązuje dzieci od 4 roku życia.

- A przecież to jest od 4 lat... To jaką podajesz tam datę urodzenia Klary? – skomentowała jedna z fanek.

- Klarcia ma angielski też w przedszkolu, więc dali nam możliwość nauki od 3 roku – odparła Lewandowska.

- A jak można dostać taki dostęp? Moja córka ma 3 lata i też ma angielski w przedszkolu, a mimo to nie mogę się tam zalogować...- nie dawała za wygraną fanką.

Na ten komentarz Anna Lewandowska postanowiła jednak nie odpowiadać. Internauci są bowiem bezwzględni dla trenerki i uważają, że nie powinna w taki sposób reklamować pewnych usług.

Instagram @annalewandowskahpba

Jak informował portal „Życie”: WESELNI GOŚCIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO OBROTU SPRAW PODCZAS ZABAWY. PANNA MŁODA ZASKOCZYŁA NAWET SWOJEGO MĘŻA. NAGRANIE WZRUSZA DO ŁEZ

Przypomnij sobie: DZIELNY 7 - LATEK BYŁ JEDYNĄ OSOBĄ Z CAŁEGO TŁUMU GAPIÓW, KTÓRA ZDECYDOWAŁA SIĘ POMÓC RANNEMU CHŁOPCU. ODWAGA MALUCHA ZDOBYŁA UZNANIE WŚRÓD INTERNAUTÓW

Portal „Życie” pisał również: KOLEJNA AFERA DOTYCZĄCA DZIAŁALNOŚCI OJCA RYDZYKA? AMBASADA POLSKI W KANADZIE MUSIAŁA ZAINTERWENIOWAĆ W CAŁEJ SPRAWIE