Trudno ukryć, że życie na królewskim dworze nie należy do najłatwiejszych. Doskonale wie o tym księżna Kate, która w ostatnim czasie chyba nie wytrzymuje nałożonej na nią presji.

Księżna Kate zawsze stawia na swoim

Ostatnio księżna Kate i książę William po raz pierwszy pokazali się na oficjalnych obchodach, od czasu kiedy wybuchła pandemia koronawirusa. Małżeństwo wzięło udział w obchodach 72. rocznicy powstania Brytyjskiej Służby Zdrowia.

Jak donosi portal Pomponik.pl, na tę okazję księżna Kate włożyła suknię, którą kiedy miała na sobie już żona duńskiego następcy tronu - Fryderyka. Okazuje się więc, że księżna Kate przestała przejmować się tak błahymi sprawami, bowiem na jej głowie spoczywają o wiele poważniejsze problemy.

Jak donoszą brytyjskie media, kilka lat temu organizacja „Having Kids” zaapelowała do księżnej, w dość mocnych słowach, aby ta nie zachodziła w kolejną ciążę. Organizacja motywowała swój apel tym, że rodziny 2+2 to optymalny sposób na ograniczenie niszczenia planety.

Jak doskonale wiemy, dwa lata temu na świecie pojawiło się trzecie dziecko Kate i Williama. Księżna po raz kolejny nie uległa więc naciskom. Jak się jednak okazuje, organizacja „Having Kids” nie ustała jednak w swoich decyzjach i identyczny apel skierowała teraz w stronę Meghan i Harry’ego.

Instagram @kensingtonroyal

Małżeństwo ma już dość takiej sytuacji

Księżna Kate w ostatnim czasie zmaga się jednak z jeszcze jednym, dość poważnym problemem. Jak się okazuje Kate i William mieszkają obecnie z Kensington, co nie jest dla nich zbyt komfortowe.

Mimo iż małżeństwo i ich dzieci zajmują apartament rozmieszczony na czterech piętrach i składający się z 20 pokoi to denerwuje ich nieustanna obecność w pałacu innych członków rodziny, a także gości.

Para podobno poważnie rozważa przeniesienie się do pałacu Buckingham. Obecnie najbardziej realne jest jednak przeniesienie tam ich biur. Kiedy jednak dojdzie do całkowitej przeprowadzki małżeństwa?

Instagram @kensingtonroyal

Jak informował portal "Życie": JEDNA NIEPRZEMYŚLANA DECYZJA ZRUJNOWAŁA ŻYCIE CAŁEJ RODZINY. OJCIEC I SYN PORAŻENI PIORUNEM. PRZYJACIELE PROSZĄ O POMOC, LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA

Przypomnij sobie: NIKT Z NAS NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAK OGROMNEJ ZMIANY W NASZYM KRAJU. JUŻ NIEBAWEM MAPA POLSKI ZOSTANIE ZAKTUALIZOWANA

Portal "Życie" pisał również: JEDNAK NIE W CAŁEJ POLSCE CENY ZA OBIAD SĄ ASTRONOMICZNE. JAK SIĘ OKAZUJE, MOŻNA ZJEŚĆ TANIO I DOBRZE