Grażynę Wolszczak znamy między innymi z takich filmów jak „Ja wam pokażę!”, „Polowanie”, czy wielu seriali, wśród których można wymienić np. „Na wspólnej”, „Ojciec Mateusz”, „Pierwsza miłość”. Grażyna Wolszczak jest także aktorką teatralną.

Aktorka ma swoje tajemnice

Aktorka raczej nie lubi udzielać się w mediach i bardzo ceni sobie swoją prywatność. Fani przyzwyczaili się już do takiego stanu rzeczy i nie są nawet zbyt dociekliwi, co do tego co dzieje się w życiu ich idolki.

Okazuje się jednak, że w ostatnim czasie Grażyna Wolszczak przeszła przez bardzo ciężkie chwile. Wszystko to za sprawą diagnozy, jaką niespodziewanie usłyszała.

Jak informuje „Super Express”, Grażyna Wolszczak była swojego czasu bardzo mocno zaangażowana w kampanię „Depresja? Nie.”. Jej celem było wspieranie osób cierpiących z powodu depresji, a aktorka była ambasadorką kampanii. Po latach aktorka wyjawiła, dlaczego podjęła takie działania.

Instagram @grazyna.wolszczak_official

Ciężkie chwile gwiazdy

Portal Pikio.pl poinformował, że aktorka nie chciała zbyt mocno nagłaśniać sprawy, dlatego też o tym, z czym musiała się zmagać wiedzieli tylko jej najbliżsi. Jak się bowiem okazuje, Grażyna Wolszczak była bardzo mocno zaangażowana w walkę z depresją, która jednak nie dotknęła bezpośrednio jej. Z tą potworną chorobą musiała się zmagać najlepsza przyjaciółka aktorki.

- Dawno temu moja najbliższa przyjaciółka zachorowała na depresję. Bardzo ukrywałyśmy to przed światem, bo temat był wstydliwy. Wtedy popełniłam wszystkie błędy, które mogłam popełnić. Oczywiście starając się jej pomóc, w dobrej wierze. Mówiłam jej, że wszystko będzie dobrze, zamiast pilnować, aby regularnie chodziła do specjalisty - wyznała aktorka podczas konferencji prasowej w ramach kampanii „Depresja? Nie.”.

Nie ulega więc wątpliwości, że Grażyna Wolszczak ma za sobą naprawdę ciężkie chwile. Spoczywała bowiem na niej ogromna odpowiedzialność za zdrowie swojej przyjaciółki.

Instagram @grazyna.wolszczak_official

Jak informował portal "Życie”: CO TAK NAPRAWDĘ PRZEŻYWA JANINA OCHOJSKA? DZIAŁACZKA WYZNAŁA PRAWDĘ NA TEMAT SWOJEJ CHOROBY

Przypomnij sobie: DO SIECI TRAFIŁY ZDJĘCIA DOMU KINGI RUSIN. SZCZEGÓŁY WYSTROJU NAPRAWDĘ ZDUMIEWAJĄ, U WIELU MOŻE POJAWIĆ SIĘ ZAZDROŚĆ

Portal "Życie" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI ZMIENI PO LATACH BARWY KLUBOWE? BAYERN MONACHIUM DOSTAŁ PROPOZYCJĘ TRANSFERU ZAWODNIKA I TO OD GIGANTA