Patryk Jaki, europoseł Solidarnej Polski ochrzcił w ubiegłą niedzielę swoją ukochaną córeczkę. Jak przebiegła ceremonia podczas pandemii koronawirusa?

Wielki dzień dla rodziny europosła

Na początku maja tego roku Patryk Jaki został dumnym tatą bowiem na świat przyszła jego córeczka, Aleksandra. Mimo panującej obecnie pandemii europoseł wraz z żoną zdecydowali się ochrzcić swoje dziecko w ubiegłą niedzielę.

Ceremonia chrztu świętego odbyła się w ubiegłą niedzielę, w warszawskim kościele w Aninie do którego należą rodzice małej Oli. Z powodu panujących obecnie obostrzeń w rodzinnym przyjęciu po sakramencie brało udział tylko osiemnaście najbliższych osób europosła i jego żony.

- Wszyscy się bardzo cieszyli, że możemy się w tym trudnym czasie spotkać, oczywiście wciąż w ograniczonym gronie. Gdy córeczka się urodziła właściwie nikt nie mógł jej zobaczyć, teraz była taka pierwsza okazja - opowiedział dziennikarzom Faktu europoseł.

Posted by Patryk Jaki on Sunday, June 21, 2020

Jak przebiegła ceromonia?

Jak się okazuje Patryk Jaki wraz ze swoją żoną wybrali dla córki drugie imię - Maria.

- To imię które nawiązuje do tradycji chrześcijańskiej, a po drugie zarówno moja babcia, jak i niedawno zmarła babcia żony mają tak na imię - wyjaśnił europoseł.

Podczas przebiegu uroczystości maleńka córka Patryka Jakiego była niesamowicie grzeczna. Nie bała się duchownego, który udzielał jej sakramentu ani też nie płakała.

- Wszystko przebiegło zgodnie z planem, bardzo się cieszymy, że córeczka znalazła się w chrześcijańskiej rodzinie - wyznał nie kryjąc wzruszenia, europoseł w wywiadzie dla portalu Fakt.pl.

Posted by Patryk Jaki on Sunday, June 21, 2020

Jak informował portal „Życie”: ZASKAKUJĄCO DUŻY WZROST CEN W POLSKICH MIASTACH TURYSTYCZNYCH. POLACY NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ, SĄ NIEBYWALE OBURZENI

Przypomnij sobie: POLSKIE WŁADZE WYCIĄGAJĄ RĘKĘ DO DZIECI. CZĘŚĆ Z NICH BĘDZIE MOGŁA LICZYĆ NA 1000 ZŁOTYCH ZAPOMOGI, KTO JĄ DOSTANIE, KOMU PRZYSŁUGUJE

Portal „Życie” pisał również: TO JUŻ OFICJALNE. TRZY KOLEJNE OBOSTRZENIA ZOSTANĄ ZNIESIONE LADA MOMENT. OFICJALNY KOMUNIKAT PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO W TEJ SPRAWIE