Nie ulega wątpliwości, że Zbigniew Wodecki był człowiekiem o wielkim sercu. Wielu fanów nie mogło pogodzić się z wiadomością o jego śmierci.

Artysta z sercem na dłoni

Zbigniew Wodecki był artystą, którego uwielbiały tysiące Polaków. Oprócz ogromnego talentu jakim się odznaczał, mężczyzna miał również wielkie serce.

Nie sposób jest zaprzeczyć temu, że od artysty biła pozytywna energia i mnóstwo dobroci. Jak się okazuje nikomu nie odmówił pomocy.

Doskonale pamiętamy, że Zbigniew Wodecki bardzo często brał udział w różnorodnych koncertach charytatywnych, aby wspierać osoby biedne, pokrzywdzone czy też chore. Jednak nie była to jedyna forma pomocy, jakiej udzielił artysta potrzebującym.

Jak donosi portal Pikio.pl podczas jednego ze swoich koncertów w Lublinie Zbigniew Wodecki udał się do jednego z barów mlecznych aby w spokoju zjeść obiad i odpocząć przed koncertem.

Źródło: polityka.pl

Ogromne serce muzyka!

Podczas obiadu do artysty podeszła starsza kobieta, która podzieliła się z nim historią swojego życia. Okazało się, że jest bezdomna i głodna. Zbigniew Wodecki niewiele myśląc wykupił jej ciepły posiłek, jednak nie był to jednorazowy gest.

Jak się okazuje artysta zapewnił kobiecie na cały rok! To ogromny gest ze strony muzyka, który na pewno nie pozostał zapomniany przez potrzebującą.

Zbigniew Wodecki jeszcze niejednokrotnie pomagał potrzebującym osobom. Kiedyś wspomógł finansowo także autostopowicza, którego zabrał podczas jednej ze swoich podróży. Okazało się, że mężczyzna ma poważne problemy z oczami, a jego życie nie należy do najbardziej udanych. Zbigniew Wodecki bez wahania wręczył potrzebującemu sporą sumę gotówki.

Takie sytuacje pokazują, jak wielkie serce miał muzyk. Szkoda, że odszedł od nas tak wcześnie, bowiem została po nim ogromna pustka, której nie sposób wypełnić.

Źródło: muzotakt.pl

Polecamy także: ALICJA BACHLEDA-CURUŚ PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ. DZIĘKI TEMU ZAPEWNI SYNOWI DOBRY START

Może zainteresuje Cię to: DZIESIĄTE URODZINY HENREGO, ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE SYNA ALICJI BACHLEDY-CURUŚ I COLINA FARRELLA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE