Właśnie wyszły na jaw najskrytsze sekrety utalentowanego piosenkarza, którego niezwykłe wykonanie przeboju Franka Sinatry „My Way” doprowadziło do łez jedną z jurorek brytyjskiego programu X-Factor, Aydę Field.

Okazuje się, że 39-letni Danny Tetley wykorzystywał swoją sławę do tego, by molestować nieletnich chłopców. Pierwsze zgłoszenia w tej sprawie brytyjska policja otrzymała już latem 2019 roku.

Gwiazdor zdecydowanie zaprzeczył doniesieniom i podkreślił, że został wrobiony w przestępstwo ze względu na swoją sławę. Policjanci mieli jednak mocne dowody jego winy i w końcu muzyk przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Danny Tetley od grudnia ubiegłego roku pozostawał w areszcie. Teraz mężczyzna został skazany za wykorzystywanie seksualne pięciu niepełnoletnich chłopców. Brytyjski sąd miał niepodważalne dowody na to, że piosenkarz nakłaniał ich do wysyłania mu nagich zdjęć.

Mężczyzna użył swojej sławy, by wykorzystać osoby podatne na manipulację. Między październikiem 2018 a sierpniem 2019 r. Tetley rozmawiał z siedmioma chłopcami w wieku od 14-15 lat.

Gwiazdor przez WhatsAppa i media społecznościowe namawiał ich, by za pieniądze wysyłali mu nagie zdjęcia i filmy o charakterze erotycznym. Miał za to płacić od 50 do 350 funtów. Zmanipulowanym chłopcom gwiazdor proponował również spotkania.

Warto wspomnieć, że już wcześniej wizerunek celebryty został poważnie nadszarpnięty. W sieci pojawiły się bowiem zdjęcia ukazujące Tetleya biorącego narkotyki. Teraz mężczyzna obwinił nałóg za swoje bestialskie zachowanie.

Niedawno w jego sprawie zapadł ostateczny wyrok. Okazuje się, że fani muzyka nieprędko posłuchają go na żywo. Mężczyzna został bowiem skazany na dziewięć lat więzienia. Po upływie tego czasu Danny Tetley będzie objęty specjalnym policyjnym nadzorem przez kolejne osiem lat.

W czasie ogłaszania wyroku sędzia podkreślił, że znany piosenkarz jest niezwykle niebezpiecznym manipulatorem. Dodał również, że jego wizerunek celebryty już nie istnieje, został bowiem zszargany i zniszczony przez jego odrażające zachowanie.

Na portalu "Życie" dowiesz się również o... ZAUROCZYŁ SWOJĄ MUZYKĄ CAŁĄ POLSKĘ. TERAZ JEGO STAN ZDROWIA NIE POZWALA MU NA POWRÓT DO KRAJU

Warto sobie przypomnieć... MICHAŁ SZPAK ZMIERZY SIĘ Z BARDZO TRUDNĄ DECYZJĄ. W JEGO RĘKACH SPOCZYWA LOS WIELU MŁODYCH LUDZI

Portal "Życie" informował także... ROKSANA WĘGIEL SKOMENTOWAŁA PLOTKI O ZAWIESZENIU KARIERY. CZY MŁODA PIOSENKARKA PLANUJE PRZERWĘ