Daniel M., syn Zenka Martyniuka ma poważne kłopoty. Niedługo może trafić do więzenia za posiadanie narkotyków. Pod koniec grudnia zeszłego roku było głośno o sytuacji, kiedy nie chciał wpuścić swojej żony do mieszkania.

Wówczas 19-letnia Ewelina zadzwoniła do teściowej. Danuta Martyniuk wezwała na miejsce policję. Młodej kobiecie udało dostać się do domu jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy, ale wewnątrz doszło do szamotaniny z mężem. Kiedy na miejscu pojawiła się policja okazało się, że Daniel M. posiada przy sobie 3 gramy marihuany.

"Postępowanie wyjaśniające trwało blisko rok. Powodem było m.in. długie oczekiwanie na opinię z zakresu fizykochemii, czyli wyniki analizy środków odurzających znalezionych u oskarżonego" – tłumaczy Karol Radziwonowicz, szef Prokuratury Rejonowej w Białymstoku.

W końcu po rocznym dochodzeniu synowi króla polskiego disco polo postawiono zarzuty posiadania narkotyków. Oskarżonemu grożą nawet 3 lata więzenia.

Wcześniejsze kłopoty z prawem Daniela M.

Jak się okazuje to nie pierwszy raz, kiedy z powodu wybryków Daniela interweniowała policja. W grudniu 2017 zatrzymano go na skutek agresywnego zachowania, za co również groziło mu więzienie. Z kolei w maju 2018 roku awanturował się w domu w Russocicach u obecnej żony Eweliny, a wtedy jeszcze narzeczonej.

Znaleziono wtedy przy nim marihuanę, a na dodatek syn gwiazdora znieważył funkcjonariuszy. Ostatecznie warunkowo umorzono postępowanie. Sąd rejonowy w Białymstoku wyznaczył jednak okres próbny i wymierzył karę finansową w wysokości 3 tysiąca złotych na cel charytatywny.

Ten rok z pewnością nie należał do najlepszych dla syna Zenka Martyniuka. Przed rozpoczęciem wakacji skazano go na karę więzienia w zawieszeniu za jazdę pod wpływem alkoholu. Stracił także prawo jazdy na okres 3 lat. Tym razem Danielowi może już naprawdę trafić za kratki.

Zobacz także: POLACY KOCHAJĄ DISCO POLO. REKORDOWY WYNIK NIEDZIELNEGO PROGRAMU Z KRÓLEM DISCO POLO W ROLI GŁÓWNEJ

Może zainteresuje Cię to: ZENON MARTYNIUK POTWIERDZA PLOTKI O EKRANIZACJI WŁASNEJ BIOGRAFII. KIEDY PREMIERA FILMU?

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: ZMIANA W PRZEPISACH DLA KIEROWCÓW. PUNKTY KARNE ZNIKNĄ Z NASZYCH KONT