Ciemne chmury nad głową byłej żony Michała Wiśniewskiego. Dominika T.-W. usłyszała zarzuty postawione przez Prokuraturę Okręgową Warszawa-Praga w sprawie śledztwa afery SKOK Wołomin.

Jak podaje portal "Pikio.pl" , Dominika T.- W. została oskarżona o wyłudzenie dużej kwoty pieniędzy. Zastrzyk gotówki został udzielony w formie kredytu.

Sprawa rozpoczęła się w 2013 roku. To wtedy, zdaniem śledczych, kobieta ubiegała się o "wsparcie" finansowe. Wówczas miało dojść do pewnej manipulacji. Dominika T.-W. miała przedstawić fałszywe dokumenty dotyczące pozyskiwanych przez nią dochodów. Prokuratura nie ma wątpliwości, że było to działanie zamierzone i wcześniej zaplanowane.

Na chwilę obecną prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy, jakim jest poręczenie majątkowe. Sama zainteresowana odmówiła wszelkich wyjaśnień. Ponadto, nie przyznaje się do winy.

W październiku 2018 roku oskarżona złożyła zawiadomienie do prokuratury, wedle którego informowała, że została oszukana przez pracowników placówki SKOK Wołomin. Jak twierdzą śledczy mogła to być froma zabezpieczenia przed poniesieniem konsekwencji oszustwa.

Warszawski prokurator na oświadczenie odpowiada tak:

"Śledztwo prowadzone w tym kierunku zostało umorzone wobec braku cech przestępstwa, a decyzję prokuratora utrzymał w mocy Sąd Okręgowy Warszawa-Praga postanowieniem z dnia 19 września 2019 roku."

Obecnie prokuratorSaduś poinformował, że chodzi o wyłudzenie w wysokości miliona złotych. Dodał także, iż była żona Wiśniewskiego nie jest jedyną osobą zamieszaną w nadużycia finansowe.

Prokurator dodał, że Dominice T.-W. może grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Warto sobie przypomnieć...TINA TURNER SKOŃCZYŁA 80 LAT. GWIAZDA W MUZYCE OSIĄGNĘŁA WSZYSTKO, ALE JEJ ŻYCIE PRYWATNE BYŁO PASMEM NIESZCZĘŚĆ

Portal "Życie" informował: 200 MLN ZŁOTYCH WPŁYNĘŁO NA KONTO TADEUSZA RYDZYKA. TRUDNO UWIERZYĆ NA CO JE PRZEZNACZY

Pisał również o:LECH WAŁĘSA TRAFIŁ DO SZPITALA. CO ZE STANEM ZDROWIA BYŁEGO PREZYDENTA