O tym, że prezydent Lech Wałęsa jest w szpitalu, dowiedzieliśmy się z oficjalnego profilu mężczyzny na Facebooku. Mężczyzna wrzucil fotografię w szpitalnym łóżku z lakonicznym podpisem "I znowu w szpitalu".

Więcej informacji na ten temat zdradził doradca medialny Lecha Wałęsy, Mirosław Szczerba. Mężczyzna napisał na swoim Twitterze:

Chciałbym Państwa poinformować że p. Prezydent @PresidentWalesa jest na badaniach w szpitalu. O tym czy zostanie na dłużej zadecydują lekarze.

Opublikowane przez Lecha Wałęsę zdjęcie wywołało szeroki odzew wśród wielbicieli prezydenta. Szybko pojawiły się pod nim liczne życzenia powrotu do zdrowia. W tej chwili już ponad tysiąc osób skomentowało fotografię:

Panie Prezydencie, jest Pan wyjątkowy. Kilka Pana słów usłyszanych na spotkaniu w Świdnicy (3 lata temu)zmieniły moje życie na lepsze. Dziękuję serdecznie. Jest Pan bohaterem. Życzę zdrowia, najcenniejszego! Proszę na siebie uważać Panie Prezydencie. Jest nam Pan potrzebny. Życzę zdrowia. Panie Prezydencie wierzę że jest to jakaś chwilowa przypadłość którą szybko przeminie i znów stanie Pan na nogi. A trzeba wrócić do pionu bo jest kilka spraw które trzeba dokończyć a które jakiś czas temu wymknęły nam się spod kontroli. Jeszcze raz dużo zdrowia.

Niektórzy jednak potraktowali tę sytuację jako szansę dla wyrażenia krytyki wobec poczynań Lecha Wałęsy:

Życzę zdrowia i dodatkowych badań, bo w głowie coś już od dawna nie tak ;)

Lech Wałęsa jest znany ze swojej ogromnej aktywności w mediach społecznościowych. Mężczyzna sam prowadzi swojego Facebooka, na którym zamieszcza zdjęcia z oficjalnych spotkań.

Prezydent udostępnia również fotografie ze swojego życia prywatnego, a w emocjonalnych wpisach bardzo często ujawnia swoje poglądy. Te działania przysparzają mu zarówno zwolenników, jak i przeciwników.

I znowu w szpitalu

Gepostet von Lech Wałęsa am Donnerstag, 28. November 2019

Warto sobie przypomnieć... LECH WAŁĘSA UJAWNIA NOWE FAKTY O JANIE PAWLE II. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ!

Portal "Życie" informuje także... LECH WAŁĘSA PRZEPRASZA. WZRUSZAJĄCY WPIS BYŁEGO PREZYDENTA!

Na portalu "Życie" dowiesz się również... KASIA KOWALSKA TRAFIŁA DO SZPITALA. SPRAWA JEST POWAŻNA, ODWOŁAŁA SWOJE KONCERTY