W Niemczech doszło do strasznego zdarzenia. 15-letnia dziewczyna zabiła brata.

W środę, 6 listopada, w jednym z domów jednorodzinnych przy Neulandstraße w mieście Detmold w Niemczech miało miejsce tragiczne wydarzenie.

Według informacji, które ujawnił niemiecki „Bild”, 15-latka zraniła swojego 3-letniego przyrodniego brata nożem. Jak twierdzą niemieckie media, na ciele dziecka było kilka ran kłutych.

Okazało się to śmiertelne. Policja rozpoczęła poszukiwania Oliwii Marty Kargol.

Poszukiwania dziewczyny rozpoczęły się w czwartek, 7 listopada. By zwiększyć szanse na jak najszybsze odnalezienie nastolatki, do akcji włączono psy tropiące, a także helikopter.

Jak podał „Bild”, ciało 3-letniego dziecka znalazła jego mama. 15-latka prawdopodobnie pochodzi z Polski.

By ułatwić poszukiwania, podano także rysopis sprawczyni. To nastolatka, która ma 175 centymetrów wzrostu. Ma czarne włosy średniej długości – do ramion.

W chwili dokonywania zbrodni była ubrana w czarne legginsy, czerwony sweter oraz czarną kurtkę.

Jak się okazało, działania przyniosły pożądany skutek – udało się zatrzymać oraz aresztować 15-letnią sprawczynię w czwartek rano. Do zatrzymania doszło w Lemgo w Nadrenii Północnej, 14 kilometrów od Detmold – miejsca zdarzenia.

Udało się odnaleźć sprawczynię dzięki przypadkowemu świadkowi, który zauważył nastolatkę o rysopisie zgodnym z informacjami, które przekazała wcześniej policja.

Poszukiwania trwały kilkanaście godzin. Póki co motywy jej działania nie są znane, choć partner matki dzieci uważa, że była bardzo zazdrosna o fakt, że jej młodszemu bratu poświęcali więcej uwagi.

Być może więcej informacji uda się uzyskać po otrzymaniu wyników sekcji zwłok dziecka.

Przypomnij sobie o… JEDNO ZDJĘCIE WYWOŁAŁO OLBRZYMIE EMOCJE. BYŁA UCZESTNICZKA „TAŃCA Z GWIAZDAMI” ODNIOSŁA SIĘ DO NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY

Jak informował portal Życie: WCHODZĄ DO MIESZKAŃ, GDY W ŚRODKU SĄ DOMOWNICY. POLICJA NIE POTRAFI ICH ZŁAPAĆ

Portal Życie pisał również o… NASTOLATKA WYSZŁA WIECZOREM Z DOMU I SŁUCH PO NIEJ ZAGINĄŁ. POLICJA APELUJE O POMOC!