18 października 14-latka z Bochni wyszła z domu i zniknęła bez śladu. Nadal trwają poszukiwania dziewczyny. Policja oraz rodzina nastolatki proszą o pomoc każdego, kto ma jakiekolwiek informacje na jej temat. Poszukiwana nazywa się Weronika Pletta.

Jak poinformowało Radio Zet, dziewczyna spakowała swoje rzeczy osobiste do plecaka i wyszła z domu około 22:30, 18 października 2019 roku. Od tej pory słuch o niej zaginął. Rodzina nie ma żadnego kontaktu z nastolatką i nie wiadomo, co się z nią dzieje.

Policja z Bochni informuje, że Weronika Pletta może znajdować się obecnie wszędzie, ponieważ jak na razie nie trafiono na żaden jej ślad czy trop mogący zmniejszyć obszar poszukiwań.

Rodzina zaginionej dziewczyny jest zrozpaczona i apeluje o pomoc każdego, kto mógłby mieć informacje na temat 14-latki. Policja również prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Weronika Pletta ma około 150 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Dziewczyna ma proste włosy w kolorze brązowym sięgające do ramion oraz błękitne oczy.

Nastolatka, kiedy wychodziła ostatni raz z domu była ubrana w czarne legginsy, brązowy sweter i białe trampki. Miała ze sobą czarny plecak.

Widziałeś dziewczynę ze zdjęcia?

Niedawno informowaliśmy na temat zaginięcia Dawida. Wiesz coś na jego temat? PÓŁ EUROPY SZUKA TEGO POLAKA! ZAGINIONY BYŁ OSTATNIO WIDZIANY W…

Nasz kraj nieoczekiwanie pojawił się na czele tego rankingu: POLSKA LIDEREM W LICZBIE POZWOLEŃ NA POBYT DLA OBCOKRAJOWCÓW. KTO NAJCZĘŚCIEJ CHCE ZAMIESZKAĆ W NASZYM KRAJU?

Joanna Tec