Rodzina uciekała przed huraganem Irma. W końcu udało się im znaleźć miejsce w schronie w Tennessee. Wtedy myśleli, że najgorsze jest już za nimi, a ich życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Jednak głowa rodziny, Travis, ciągle martwił się o swoje auto. Gdy huragan ucichł, postanowił sprawdzić, czy nikt nie dobiera się do jego samochodu. Jednak to, co zobaczył na miejscu, wprawiło go w osłupienie.

Jak donosi pikio.pl – Travis uciekając przed huraganem kompletnie zapomniał o tym, żeby zamknąć samochód. Zagrożenie było ogromne, dlatego liczyła się każda sekunda. Wtedy nikt nie myślał o rzeczach materialnych, a jedynie o ratowaniu życia swojego i swoich najbliższych. Kiedy zagrożenie odeszło, mężczyzna poszedł do swojego auta. Okazało się, że są w nim nieproszeni goście.

Mężczyzna już z daleka widział, że w jego samochodzie ktoś siedzi. Travis był przekonany, że to przestępcy, którzy zainteresowali się jego autem. Postanowił nie zwlekać i chciał przepędzić intruzów. Kiedy otworzył drzwi, jego oczom ukazali się jednak nie złodzieje, a potężne zwierzęta. Mężczyzna był przerażony i obawiał się ataku z ich strony.

Okazało się, że wewnątrz samochodu siedziały niedźwiedzie. Travis zaczął szybko uciekać, a zwierzęta również pospiesznie zaczęły opuszczać auto. Całe zdarzenie nagrała kamera. Na nagraniu widać, jak mężczyzna otwiera drzwi i natychmiast zaczyna biec. Z samochodu po krótkiej chwili wychodzą zwierzęta.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mężczyźnie udało się uciec, a niedźwiedzie powróciły do naturalnego środowiska. Wygląda na to, że one również chciały się schować przed niszczycielskim żywiołem. Niestety spotkanie ze zwierzętami najbardziej „odczuł” samochód, który został poważnie uszkodzony. Niedźwiedzie zniszczyły tapicerkę oraz deskę rozdzielczą.

Zwierzę robi wszystko, by uniknąć wizyty u weterynarza. Czy skutecznie? Przekonaj się: TEN FILMIK BIJE REKORDY POPULARNOŚCI W SIECI! SUCZKA PRÓBUJE UNIKNĄĆ WIZYTY U WETERYNARZA. UDAŁO JEJ SIĘ?

Niesamowity 8-latek założył schronisko dla zwierząt. Więcej informacji znajdziesz tutaj: MAŁY WIELKI BOHATER. POZNAJCIE KENA – CHŁOPCA, KTÓRY W WIEKU 8 LAT ZAŁOŻYŁ SCHRONISKO

Piotr Otto