Nie tylko ludzie mają obawy przed pójściem do lekarza. Dotyczy to również psów, które szybko wyczuwają gdzie chce je zabrać właściciel. Suczka rasy Shiba Inu, Lulu, próbowała przechytrzyć swoją właścicielkę, aby uniknąć wizyty u weterynarza. Jej pani jednak odkryła prawdziwe zamiary swojej pupilki.

Kiedy Lulu zorientowała się, że czeka ją wizyta u weterynarza, postanowiła udawać, że nie żyje. Leżąc na łóżku, w ogóle się nie poruszała i miała wciąż zamknięte oczy. Nie reagowała na wołanie właścicielki, a nawet jej dotyk.

– Podniosłam nawet kołdrę i wtedy zobaczyłam, że ona leży w naprawdę zabawnej pozycji. Wciąż była całkowicie nieruchoma. Naprawdę myślała, że jej uwierzę! Na szczęście mam na nią pewien sposób – opowiada właścicielka Lulu.

– Znam trik, żeby ją obudzić. Wspomniałam o smakołykach, a następnie chwyciłam je do ręki. Gdy Lulu to usłyszała, od razu podniosła głowę i podeszła do mnie. Udało mi się ją przechytrzyć! Teraz już nie uniknie wizyty u weterynarza.

Właścicielka Lulu nagrała całą sytuację i umieściła ją w sieci. Nie spodziewała się takiej reakcji – jej nagranie ma już prawie 10 mln wyświetleń!

Angielska królowa zaskoczyła odważną stylizacją: BRYTYJSKA MONARCHINI ZASKOCZYŁA STROJEM! CO ZNALAZŁO SIĘ NA JEJ SUKNI?

Czy na pewno ten pomysł jest kontrowersyjny? Sprawdź czy czerwony pasek na świadectwie motywuje uczniów: CHCESZ SZKOŁY BEZ ŚWIADECTW Z CZERWONYM PASKIEM? PODPISZ PETYCJĘ!

Dominika Koba