Już po drugim meczu Polski na Mundialu, Wojciech Szczęsny zyskał przydomek bohatera narodowego. Nasz bramkarz fenomenalnie obronił karnego w meczu z Arabią Saudyjską. Co więcej, w ostatnim spotkaniu z Argentyną, w pojedynku 1:1 z Messim, także pokonał swojego przeciwnika i utrzymał wynik meczu.

Trudna relacja ojca i syna

Nie da się ukryć, że dzięki temu Szczęsny zyskał jeszcze większą sympatię Polaków niż dotychczas. Jak podaje portal Plotek, o grze naszego bramkarza wypowiedział się także jego ojciec, który od wielu lat nie ma kontaktu z synem.

Maciej Szczęsny, ojciec Wojciecha także był bramkarzem. W latach od 1991 do 1996 roku stał w bramce naszej kadry narodowej. Z tego też powodu bardzo często jest gościem telewizyjnych programów piłkarskich, gdzie wypowiada się jako ekspert.

Ukradkiem powiedział dobre słowo o Wojtku

Ostatnio był gościem programu „Katar Express” i miał okazję komentować spotkanie Polska – Argentyna. Oczywiście Maciej Szczęsny zabrał głos na temat karnego w wykonaniu Messiego. Ukradkiem pochwalił tym sposobem swojego syna, jednak nie pozwolił sobie na zbyt wiele emocji.

- Messi uderzył dobrze, blisko słupka. Na szczęście na takiej wysokości, jaka jest wygodna dla bramkarza, ale na drodze lotu piłki trzeba się jeszcze znaleźć. Wojtkowi to się na szczęście znakomicie udało – zaznaczył Maciej Szczęsny.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ