23 września tego roku dowiedzieliśmy się o śmierci Franciszka Pieczki, jednego z najbardziej rozpoznawalnych, a zarazem najwspanialszych aktorów w naszym kraju. Aktor zmarł mając 94 lata.

Odszedł od nas wielki aktor

Oczywiście wszyscy znają wybitnego aktora z jego roli w filmie „Czterej pancerni i pies”. Podczas swojej wieloletniej kariery, Franciszek Pieczka odegrał role w ponad stu filmach! Był obecny także w serialach i w teatrze.

Jak podaje portal Wirtualna Polska, swoją ostatnią rolę Franciszek Pieczka odegrał w filmie „Hańba”. Jest to krótkometrażowa produkcja, która opowiada historię pewnej miłości. Znany aktor zagrał tam dziadka głównej bohaterki.

Wnuczka zrobi wszystko, aby spełnić wolę dziadka

Jak się okazuje, Franciszek Pieczka chciał, aby „Hańba” została wyprodukowana i dotarła do szerokiego grona odbiorców. Tę wolę znanego aktora stara się spełnić jego ukochana wnuczka – Alicja Pieczka. Młoda kobieta jest studentką wydziału produkcji filmowej i telewizyjnej, na Warszawskiej Szkole Filmowej.

Niestety, koszty produkcji filmu nieco przerosły założony budżet. Alicja Pieczka stara się jednak zrobić wszystko, aby produkcja została zrealizowana. W tym celu zdecydowała się na zainicjowanie zbiórki.

- Film wyszedł bardzo dobrze, ale musimy dograć kilka niezbędnych scen. Wszyscy działamy non profitowo. Chcemy, aby wyszły one jak najlepiej, dlatego potrzebujemy wsparcia finansowego. Nie mamy wystarczającej kwoty potrzebnej na niezbędny sprzęt, lokacje i inne rzeczy – napisała Alicja Pieczka w opisie zbiórki.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ