Program „Rolnik szuka żony” od samego początku emisji podbił serca Polaków. Fani nieustannie obserwowali losy uczestników miłosnego show. Niektórym z nich udało się spotkać swoją drugą połówkę. Niektórzy jednak, pomimo starań, nie osiągnęli szczęścia w miłości.

Wiele osób nie znalazło swojej miłości

Jak podaje portal Pomponik, już dzisiaj będziemy mogli oglądać finał dziewiątej edycji popularnego, miłosnego show. Podczas emisji wszystkich edycji mogliśmy przyglądać się losom wielu uczestników. Ostatnio gościem „Pytania na śniadanie” był bohater szóstej edycji „Rolnik szuka żony” – Jakub Napierała.

Podczas rozmowy z prowadzącymi śniadaniówkę mężczyzna wyznał, że nie spodziewał się tego, co spotkało go, po udziale w programie. Jak zaznaczył Jakub, od dłuższego czasu zmaga się on z nienawiścią, której doznaje od internautów. Co więcej, przyznał, że niejednokrotnie dostawał już groźby śmierci!

Szczere wyznanie mężczyzny

- Ale były też sytuacje, gdzie grożono mi śmiercią czy pobiciem. Tylko i wyłącznie dlatego, że występowałem w programie. Bo jestem brzydki, to nie mogę występować w programie – wyznał mężczyzna podczas rozmowy w „Pytaniu na śniadanie”.

Jakub Napierała dodał, że cała sprawa została zgłoszona na policję, ale na komendzie usłyszał, że jest to za mała szkodliwość czynu, aby podejmować jakiekolwiek kroki. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy takie zachowanie w sieci powinno być surowo karane?

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ