Jak podaje portal Pomponik, zmarł Mirosław Bem. Mężczyzna był właścicielem restauracji „Łebska Chata”, w której to w 2013 roku, sama Magda Gessler przeprowadziła rewolucję. Niestety, pomoc restauratorki nie przyniosła efektów na długo.

Rewolucja udana, ale ...

Tuż po działaniach Magdy Gessler lokal faktycznie przynosił większe zyski i działał o wiele lepiej, niż dotychczas. Wtedy też Magda Gessler pochwaliła personel i była zadowolona z przeprowadzonej rewolucji. Niestety, jakiś czas później wszystko zaczęło się zmieniać.

Goście zaczęli narzekać, że jedzenie w restauracji nie jest już tak dobre. Właściciel „Łebskiej Chaty” nie zamierzał jednak odpuścić i reklamował swój lokal hasłem „Magda Gessler poleca…” z czym nie zgadzała się sama restauratorka, która niedługo potem wydała oświadczenie w tej sprawie.

Same niepowodzenia

- Używanie mojego nazwiska, przez tę restaurację, niezależnie od kontekstu, od marca 2014 r. jest nielegalne. Absolutnie nie podpisuję się pod tym, co tam się dzieje. Jeśli ktoś chce się tam wybrać, to ostrzegam, że robi to na własną odpowiedzialność – oświadczyła wówczas restauratorka i dodała, że sprawą zajmują się prawnicy, którzy przygotują odpowiedni pozew.

Finalnie Sąd Okręgowy w Słupsku stanął po stronie Magdy Gessler i przyznał jej 100 tysięcy złotych zadośćuczynienia od Mirosława Bema, a także publiczne przeprosiny, za posługiowanie się nazwiskiem restauratorki, kiedy ta nie wyraziła na to zgody.

Co więcej, w ubiegłym roku lokal spłonął w ogromnym pożarze, do którego ugaszenia wezwano aż 40 zastępów straży pożarnej. Oprócz restauracji, ogień zajął także kilka okolicznych zabudowań. Ta sytuacja doszczętnie zrujnowała biznes Mirosława Bema.

Jak zatem widać, Mirosław Bem nie miał łatwej drogi do sukcesu. Od samego początku mężczyzna musiał przejść przez sporo problemów, a biznes nie zawsze szedł po jego myśli.

Jak informował portal "Życie News": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA POCHWALIŁA SIĘ POBYTEM W BARDZO LUKSUSOWEJ WILII. TAKICH ATRAKCJI MOŻNA WYŁĄCZNIE ZAZDROŚCIĆ. SAM BUDYNEK ROBI WIELKIE WRAŻENIE

Przypomnij sobie: ANNA KALCZYŃSKA ZASKOCZYŁA FANÓW NA INSTAGRAMIE NIESAMOWITYM ZDJĘCIEM. DZIENNIKARKA ZAPOZOWAŁA WRAZ Z UKOCHANĄ MAMĄ. MOŻNA IM POZAZDROŚCIĆ FIGURY

Portal "Życie News" pisał również: MAŁY A BARDZO NIEBEZPIECZNY. LATO W PEŁNI, A KLESZCZE CZYHAJĄ NA NAS NIEMAL NA KAŻDYM KROKU. SĄ SPOSOBY NA TO, BY UNIKNĄĆ UGRYZIENIA PRZEZ PAJĘCZAKA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BARBARA KURDEJ-SZATAN BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z RAFAŁEM TRZASKOWSKIM. SZYBKO WYSZŁO NA JAW, CZYM ZAJMIE SIĘ AKTORKA. INTERNAUCI WYRAZILI GŁOŚNY SPRZECIW