Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą ciężkie miesiące, a afera z wulgarną krytyką Straży Granicznej ciągnie się za nią wizerunkowo do dziś. Aktorka musiała zmierzyć się z kryzysem PR-owym, a ze współpracy z nią zrezygnowało wiele firm, szybko również została usunięta przez samego Jacka Kurskiego z obsady „M jak Miłość”.

Gwiazda przeprosiła za całe zamieszanie i wyciszyła na jakiś czas medialna aktywność, skupiając się na teatrze. Jednak już wkrótce będziemy mogli ją zobaczyć w nowym serialu. Niestety, zła wizerunkowa passa raczej szybko jej nie opuści. Przekonała się o tym, gdy wyszło na jaw, że inicjatywa związana z Rafałem Trzaskowskim podjęła z nią współpracę. O co chodzi?

Barbara Kurdej-Szatan podjęła współpracę z Rafałem Trzaskowskim. Inicjatywa powiązana z prezydentem Warszawy przekazała jej ważną rolę. Internauci oburzeni

W ostatnich dniach inicjatywa powiązana z prezydentem Warszawy, czyli Campus Polska poinformowała o zatrudnieniu doi współpracy właśnie Barbary Kurdej-Szatan. Aktorkę zaangażowano do dyskusji dotyczącej nienawistnych komentarzy, szczególnie w sieci.

Gdy ujawniono, jaką rolę będzie w tym projekcie aktorka ze strony internautów posypały się gromy. Wiele osób uznało, że to zdecydowane przekroczenie granic. Wiele osób powiedziało wprost, że Kurdej-Szatan zbiera to, co sama zasiała i sama jest największą „hejterką” w Polsce.

- Może poradzi jak mają sobie radzić osoby wobec których dopuściła się nienawistnych komentarzy? – zapytał jeden z internautów.

Jak informował portal "Życie News": TADEUSZ SZNUK SZANUJE SWOJĄ PRYWATNOŚĆ I NIE ROZMAWIA Z MEDIAMI O RODZINIE. WIADOMO JUŻ, KIM JEST ŻONA GOSPODARZA „JEDEN Z DZIESIĘCIU” I JEGO DZIECI

Przypomnij sobie: POTĘŻNE PROBLEMY W ŻYCIU PRYWATNYM JULII ROBERTS. AKTORKA POSTAWIONA W BARDZO TRUDNEJ SYTUACJI. MAŁŻEŃSTWO AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDY WPROST WISI NA WŁOSKU

Portal "Życie News" pisał również: MARTA MANOWSKA NIE PRÓŻNUJE W PRACY, JEDNAK FANI BĘDĄ ZASKOCZENI, GDZIE PREZENTERKA TVP MA SWOJE BIURO. GOSPODYNI „ROLNIK SZUKA ŻONY” W SZCZERYM POLU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KATARZYNA DOWBOR POJAWIAŁA SIĘ W TELEWIZJI NIE TYLKO JAKO PREZENTERKA. WIELE OSÓB NIE WIE O TYM, CZYM ZAJMOWAŁA SIĘ GOSPODYNI PROGRAMU „NASZ NOWY DOM”