Olę Kwaśniewską można bez kozery uznać za polską królową Instagrama. Córka byłego prezydenta od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem mediów, a i ona sama z mediami postanowiła związać swoją zawodową drogę. Głośno o Kwaśniewskiej zrobiło się po występie w „Tańcu z Gwiazdami”, a później mogliśmy oglądać ją w roli prowadzącej licznych programów, a także posłuchać w radiu.

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego jest szczęśliwą żoną Kuby Badacha, a para poznała się właśnie w radiu. Ola Kwaśniewska jest niezwykle aktywna na Instagramie i słynie ze swoich nietuzinkowych postów, a także różnych ciekawych materiałów, w których nie stroni od humoru. Widać również, że ma sporo dystansu do siebie.

Ola Kwaśniewska pokazała naprawdę okazałą willę. Wnętrza robią niesamowite wrażenie! Pracownicy mają nowe osobne budynki!

Gdzie tym razem wybrała się Ola Kwaśniewska? Niedaleko, bo pojechała do swoich rodziców. Willa Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich naprawdę robi potężne wrażenie na każdym, kto ma okazję zajrzeć do środka. Posiadłość na Mazurach została ukończona dekadę temu i jest położona w malowniczej okolicy jezior i lasów. Sama działka to prawie 20 hektarów.

Nie da się ukryć, że była para prezydencka dba nie tylko o swój komfort, ale i pracowników zatrudnionych do obsługi domu i ogrodu. Mają osobne budynki! Córka prezydenta postanowiła sfotografować willę, a internauci nie kryją zachwytu. Zdecydowanie jest na co popatrzeć!

Jak informował portal "Życie News": TADEUSZ SZNUK SZANUJE SWOJĄ PRYWATNOŚĆ I NIE ROZMAWIA Z MEDIAMI O RODZINIE. WIADOMO JUŻ, KIM JEST ŻONA GOSPODARZA „JEDEN Z DZIESIĘCIU” I JEGO DZIECI

Przypomnij sobie: POTĘŻNE PROBLEMY W ŻYCIU PRYWATNYM JULII ROBERTS. AKTORKA POSTAWIONA W BARDZO TRUDNEJ SYTUACJI. MAŁŻEŃSTWO AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDY WPROST WISI NA WŁOSKU

Portal "Życie News" pisał również: MARTA MANOWSKA NIE PRÓŻNUJE W PRACY, JEDNAK FANI BĘDĄ ZASKOCZENI, GDZIE PREZENTERKA TVP MA SWOJE BIURO. GOSPODYNI „ROLNIK SZUKA ŻONY” W SZCZERYM POLU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KATARZYNA DOWBOR POJAWIAŁA SIĘ W TELEWIZJI NIE TYLKO JAKO PREZENTERKA. WIELE OSÓB NIE WIE O TYM, CZYM ZAJMOWAŁA SIĘ GOSPODYNI PROGRAMU „NASZ NOWY DOM”