Baron i Sandra Kubicka są parą już od dłuższego czasu. Jak można zauważyć na zdjęciach, publikowanych przez zakochanych w sieci, oboje świetnie się rozumieją i doskonale dogadują.

Para świetnie się dogaduje!

Jak podaje portal Jastrząb Post, już kilka razy w sieci pojawiły się informacje o rzekomym kryzysie w związku popularnej pary. Sami zainteresowani zdementowali te plotki, a co więcej, Kubicka wspomina o zaręczynach.

Ostatnio Baron zamieścił w sieci dość niespodziewany wpis. Znany muzyk wyznał bowiem, że od pewnego czasu zupełnie nie pije już alkoholu. Zaznaczył, że nie psuje już własnej percepcji i nie traci zdrowia na chorowanie dzień po imprezie, a może dalej korzystać z życia pełnymi garściami. W swoim poście muzyk poruszył także ciekawą kwestię „romansu”.

Ciekawe wyznanie muzyka

- Mimo, że alkohol obniża Twoją wibrację, budzi agresję i ogranicza zmysły jest obecny w każdej kulturze, obyczajach i sklepach spożywczych. Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego?(…) Kto z Was też zakończył swój romans z alkoholem? – napisał Baron.

Pod postem natychmiast zaczęło pojawiać się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy przyznawali, że także od pewnego czasu nie sięgają po alkohol. Wśród komentujących znalazła się także partnerka Barona, która wyznała, że nie pije już od pięciu miesięcy. Jesteście zaskoczeni taką postawą pary?