Jego nowy związek dodatkowo podsycić ciekawość na temat jego życia prywatnego, gdyż podsumowując wszystkie medialne doniesienia, możemy zdać sobie sprawę z tego, że niewiele wiemy o życiu prywatnym Aleksandra.

Babcia Barona to znana aktorka. Trafiła właśnie do niezwykłego domu opieki

Jak się jednak okazuje, media obiegła informacja na temat babci artysty, która jest znaną aktorką widzianą w produkcjach "Świat według Kiepskich", "Warto kochać", a także na deskach teatralnych.

Marlena Milwiw ma 91 lat i według Super Expressu dołączyła do zacnego grona artystów polskich w bardzo znanym w Skolimowie w domu opieki dedykowanym właśnie artystom weteranom.

Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie stał się azylem na jesień życia dla wielu artystów, od aktorów, przez muzyków, po tancerzy. Mieszkańcy zwykle chwalą sobie warunki i towarzystwo, z jakim spędzają czas, dlatego też Baron może być spokojny o komfort i dobre samopoczucie swojej babci.

Dom wybudowany w Skolimowie jak dotąd mieści prawie 50 mieszkańców związanych ze światem sztuki filmowej, teatralnej, tanecznej, muzycznej czy malarskiej. Są też pisarze i poeci. Jak przyznała jedna z pensjonariuszek, babcia barona zrobiła dobre wrażenie nareszcie mieszkańców, będąc miłą kobietą - Pani Marlena ostatnio zamieszkała w naszym domu. To bardzo miła kobieta, która grała w wielu serialach oraz teatrach.

O tym się mówi: Milion w jeden dzień zebrano na dron dla Ukrainy. Ta zbiórka stała się wiralowa

Zerknij: Milionom Polaków w portfelach zostają nędzne grosze. Wzrost cen nie ma zamiaru wyhamować. Czerwcowa inflacja nie napawa optymizmem. Co będzie dalej