Jak podaje portal Plotek, obecnie Roksana Węgiel przebywa na wakacjach nad Morzem Bałtyckim. Okazuje się jednak, że nie pojechała tam zupełnie sama. Młoda gwiazda wypoczywa wraz z rodziną, ale nie tylko!

Ogromne zmiany w życiu Roksany Węgiel!

Roksana Węgiel podbija polski rynek muzyczny już od czterech lat. W tym czasie dość mocno się zmieniła i w niczym nie przypomina już trzynastolatki, która podbiła serca widzów „The Voice Kids”. Już za rok, młoda gwiazda będzie świętować swoje osiemnaste urodziny!

Roxi już w kwietniu tego roku poinformowała swoich fanów, że w jej sercu pojawiło się miejsce dla nowego mężczyzny. Od tego czasu jednak gwiazda starała się chronić swoją prywatność i w mediach społecznościowych nie można było znaleźć wspólnych zdjęć pary.

Fani nie mogą się doczekać, aby poznać wybranka gwiazdy!

Teraz jednak młoda gwiazda uchyliła skrawek tajemnicy. Na jej instagramowym profilu pojawiło się wymowne zdjęcie, na którym widzimy jak zakochani spacerują brzegiem Bałtyku i trzymają się za ręce. Jak widać, miłość kwitnie, szczególnie w tak romantycznym otoczeniu! Życzymy zatem dużo szczęścia i miłości na nowej drodze! Mamy nadzieję, że niebawem Roxi wyjawi, kim jest wybranek jej serca!