Wakacje w pełni, jednak wiele osób decyduje się na spędzenie ich daleko od Polski. Wśród tego grona znaleźli się również Piotr i Agata Rubik, którzy w tym roku wybrali się w wyjątkowo egzotyczne miejsce!

Egzotyczne wakacje

Jak podaje portal Pomponik, zarówno Agata jak i Piotr Rubik lubią żyć luksusowo i nie wstydzą się tego. W tym roku na wakacje wybrali niezwykle drogi kierunek. Jak się bowiem okazuje, para przebywa obecnie na Hawajach, skąd nieustannie wrzucają relacje na swoim Instagramie.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeszcze niedawno Rubikowie zwrócili się z apelem do swoich fanów, aby pomogli oni na wydanie płyty Piotra Rubika. Wiele osób zastanawia się teraz, skąd w takim razie para ma finanse na tak drogie wakacje, a nie mogli samodzielnie pokryć kosztów wydania krążka. Agata Rubik chwali się jednak publicznie, ile obecnie wydają na wakacje.

Wiele osób jest zaskoczonych

- Set kosztuje 66 dolarów za dzień, a rezerwować trzeba z dużym wyprzedzeniem. Poza nami nie ma prawie nikogo. Nie rozumiem ludzi, którzy za coś płacą i z tego nie korzystają, no ale "kto bogatemu zabroni". My rozpoczynamy leżakowanie o 8:00 i kończymy jako jedni z ostatnich – wyznała Agata Rubik podczas jednej z relacji, którą opublikowała na Instagramie.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy to faktycznie dziwne, że para wyjechała na wakacje nie mając funduszów na wydanie płyty, czy może po prostu zdążyli już odbić się od dna?