Piotr i Agata Rubikowie stanowią zsynchronizowaną parę, która entuzjastycznie dzieli się na Instagramie ujęciami z życia przeciętnego.

Para małżeńska przeważnie publikuje zdjęcia z przejażdżek albo momentu spędzonego wraz z dziećmi. Tym razem niemniej podzielili się przede wszystkim niepowszednim poczuciem humoru, odnoszącym się do... puszczania bąków.

Rola Agaty Rubik w krótkim filmiku była wprost bezcenna

Para jest nadzwyczaj prężna na Instagramie i regularnie wchodzi w dialog zarówno pomiędzy sobą, jak też internautami. W niedawnym czasie Agata Rubik zaaranżowała Q&A, w trakcie którego otrzymała niesympatyczne i dziwaczne zapytanie od internautki.

Jedna z osób była wścibska i zapytała, czy Agata kiedykolwiek posiadała aspiracje zawodowe i pragnęła własnej kariery. Agata Rubik idealnie ocalała z sytuacji i z niesamowitą prawdomównością odparowała sardonicznej użytkowniczce Instagrama.

Ten filmik wzbudził niemałą dyskusję na tematy przyziemne, a jednak świadczące o tym, jak mocno para jest ze sobą związana i na ile swobodnie się czują w swoim towarzystwie!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Okazuje się, że wielu internautów podchwyciło dowcip i kontynuowało temat pisząc w komentarzach o innych czynnościach "łazienkowych" - Mówią, że pierwszy bąk scala związek bardziej niż pierwszy pocałunek- u nas od 16 lat wszystko gra! 🤪 - napisała w opisie do filmiku z bąkiem w roli głównej.

O tym się mówi: Jest wyjątkowa i zrobiła karierę w świecie filmu. Co słychać u Jyoti Amge, najniższej kobiety świata

Zerknij tutaj: Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o problemach w małżeństwie. Co pomogło w związku znanej aktorki

Nie przegap też tego: Anna Ilczuk opublikowałą odważne zdjęcie w sieci. Serialowa „Jolanta” z Kiepskich nie spodziewała się takiej burzy w komentarzach