Jyoti Amge może posiadać oszczędną posturę, nieznacznie powyżej półtora metra wzrostu, ale z pewnością ma dużą powierzchowność i charakter, które mogą dorównać.

Co teraz słychać u najniższej kobiety świata

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jyoti Amge (@jyoti_amge)

Pochodząca z Nagpur w Indiach została powszechnie określona jako najniższa kobieta świata wedle Guinness World Records w 2011 roku, a wielbiciele bezustannie są chętni, aby dowiedzieć się, co ona porabia do teraz po tym, jak jej niecodzienny format World's Smallest Woman: Meet Jyoti został kolejny raz wyemitowany w TLC.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jyoti Amge (@jyoti_amge)

Ma obecnie 28 lat po tym, jak w grudniu 2021 roku celebrowała swoje ostatnie urodziny. W swoim ojczystym mieście Jyoti była odbierana jako „bogini” ze względu na jej niezwykły wygląd, jej rodzice podzielili się podczas specjalnego programu TLC, który miał premierę w lipcu 2020 roku.

„Jyoti nie wierzy, że jest bogiem. Chce być aktorką i odpowiednio się zachowuje” – wyjaśniła producentom jej mama, Ranjana Amge. Z biegiem lat Jyoti poszerzyła swoje CV i uzyskała wiernych fanów po podzieleniu się własną historią.

„Kiedy miałam 8 lat, wystąpiłam w teledysku”, Jyoti podzieliła się swoim wykształceniem i możliwościami pozyskania większej ekspozycji w oczach opinii publicznej.

„Po tym filmie powstało wiele filmów dokumentalnych o moim życiu” – dodała, ujawniając ciekawość jej życia, ostatecznie otworzyła jej drzwi do aktywności w Hollywood. „Potem zrobiłam American Horror Story [jako Ma Petite] i stałam się bardzo sławny”. Woskowa figura Jyoti jest wystawiona w Celebrity Wax Museum w Lonavali.

O tym się mówi: Adriana Kalska zdecydowała się na prywatne wyznanie. Czy związek aktorki z Mikołajem Roznerskim się zakończył

Zerknij: Szczęśliwa Kylie Jenner zorganizowała bajeczne baby shower. Na przyjęciu nie zabrakło luksusowych prezentów