Kylie Jenner to jedna z najpopularniejszych celebrytek na świecie. Za każdym razem, kiedy pojawia się na salonach wzbudza ogromne zainteresowanie. Sławę zdobyła głównie za sprawą reality show o jej rodzinie emitowanym na kanale MTV – „Z rodziną u Kardashianów”.

Poza tym jest bizneswoman, a jej liczne interesy przynoszą milionowe dochody. W 2017 roku wyemitowano jej własny program „Life of Kylie”.

Szczęśliwa Kylie Jenner zorganizowała bajeczne baby shower

Ponad trzy lata temu na świat przyszło pierwsze dziecko Kylie Jenner. Stormi jest owocem związku modelki z raperem Travisem Scottem. Niestety zaledwie 9 miesięcy po narodzinach dziewczynki para się rozstała.

Okazuje się, że Kylie Jenner bardzo chciała kolejne dziecko, jednak jej ukochany wolał skupić się na karierze. Modelka i Travis Scott nie mogli jednak długo bez siebie wytrzymać i po jakimś czasie zaczęli się znowu nieoficjalnie spotykać.

Na przyjęciu nie zabrakło luksusowych prezentów

Teraz szczęśliwa Kylie Jenner jest w kolejnej ciąży! 24-letnia miliarderka zorganizowała bajeczne baby shower.

Przyjęcie zostało urządzone w niezwykłym stylu. Kylie zdecydowała się na biało-złote dekoracje. Nie zabrakło również luksusowych prezentów, takich jak dziecięcego wózka od Diora, czy biżuterii od Tiffaniego.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN