Mikołaj Roznerski należy do grona jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Kobiety pokochały go nie tylko za wygląd, ale również talent i długoletnią rolę Marcina Chodakowskiego w serialu „M jak miłość”.

Mikołaj Roznerski jakieś czas temu szczęśliwie zakochał się w swojej serialowej partnerce, z którą związał się również w życiu prywatnym. Mowa oczywiście o pięknej Adrianie Kalskiej.

Adriana Kalska zdecydowała się na prywatne wyznanie

Mikołaj Roznerski oraz Adriana Kalska oboje są aktorami i poznali się na planie serialu „M jak Miłość”. Ostatnio jednak w ich życiu prywatnym nie jest zbyt kolorowo.

Para przeszła poważny kryzys i w grudniu 2021 roku postanowili zakończyć swój związek. Wciąż jednak będą grać parę w serialu.

Na to prywatne wyznanie zdecydowała się Adriana Kalska. Aktorka umieściła na swoim InstaStories, krótki komunikat o zerwaniu i poprosiła internautów by już więcej nie poruszali tego tematu.

Czy związek aktorki z Mikołajem Roznerskim się zakończył?

Każde rozstanie jest bolesne, dlatego w pełni można zrozumieć uczucia Adriany Kalskiej. Okazuje się, że Mikołaj Roznerski i Ania Kalska zerwali już w połowie grudnia. Od tej pory przestali się również obserwować w mediach społecznościowych.

Fabuła serialu „M jak miłość” raz po raz ukazuje liczne wzloty i upadki w związku serialowych postaci odgrywanych przez Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego. Kto wie, może w życiu prywatnym też znajdą kompromis i do siebie powrócą?

Adriana Kalska. Źródło: instagram.com
Adriana Kalska. Źródło: instagram.com
Adriana Kalska. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN