Jak podaje portal Pomponik, Maciej Orłoś wraz ze swoją ukochaną, Pauliną Koziejowską, wyruszyli na wakacje do słonecznej Hiszpanii. W mediach społecznościowych nieustannie pojawiają się relacje z ich wypoczynku. Jest czego zazdrościć!

Nowy związek dziennikarza

Maciej Orłoś na początku bieżącego roku poinformował o rozstaniu z Joanną Twardowską. Małżeństwo trwało 20 lat. Dziennikarz nie podał jednak powodu, który zadecydował o rozstaniu. Krótki czas po rozstaniu Maciej Orłoś odnalazł swoją nową miłość. Parę różnią 23 lata, jednak mimo tego oboje wydają się być bardzo szczęśliwi w swoim towarzystwie.

Wiadomo, że ostatnio Koziejowska udzieliła wywiadu dla magazynu Fakt, w którym to zrelacjonowała, jak przebiegają wakacje pary w pięknej Hiszpanii.

Słoneczne wakacje Orłosia

Maciej wszystko pięknie zorganizował, nie lubimy hoteli, znalazł więc przepiękny apartament na wzgórzach, skąd mamy piękny widok na morze i miasteczko. Choć do morza mamy kawałek, jest rewelacyjnie – mówiła partnerka Orłosia.

Koziejowska dodała także, że para zdecydowała się także na wynajęcie auta, aby zobaczyć jak najwięcej pięknych miejsc w Hiszpanii. Dodała także, że jest to dla nich nie lada sprawdzian, bowiem to ich pierwsze dłuższe wakacje razem. Jak myślicie, czy para dobrze się dograła?