Niech się nie spodziewał, a już na pewno jego żona, że media o biegną tak wstrząsające informacje dotyczące małżeństwa Macieja Orłosia. Jak podają media, dziennikarz Maciej Orłoś ze swoją żoną Joanną Twardowską przeżył ponad 20 lat.

Maciej Orłoś rozstaje się z żoną, ale nie chciał tej sprawy komentować. Internauci zrobili to za niego

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @longhairfilms

Nie ulega wątpliwości, że Maciej Orłoś z pewnością nie chciał, aby wieści o jego rozstaniu z żoną po ponad 20 latach małżeństwa, w tak brutalny sposób wtargnęły na łamach brukowców i tabloidów. Niestety, jak donosi "o2", jeden z najbardziej znanych i niestety opiniotwórczych tabloidów zrobił wszystko, aby potwierdzić plotki na temat stanu małżeństwa Macieja Orłosia.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Plejada (@plejadapl)

Jak się okazuje, sam dziennikarz potwierdzić miał owe pogłoski w rozmowie telefonicznej "Super Expressem, jednak nie miał w sobie gotowości na szersze wyjaśnienie sprawy. Wobec tej decyzji tabloid postanowił dotrzeć do prawdy inną drogą i zacytował swojego tajnego informatora, który stwierdził, że dla dziennikarza była to trudna decyzja, podobnie jak dla jego żony, ale podjęli ją wspólnie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kozaczek (@kozaczek.poland)

Internauci natomiast nie pozostawili na dziennikarzu suchej nitki - to są ludzie którzy uczą innych moralności, a sami sięgają dna/Jedną poważnie chorą żonę porzucił z dwojgiem dzieci . Teraz pewnie też to robi. taki typ./To już chyba od drugiej żony odchodzi/wyprowadził się od żony.... chłop nigdy w puste się nie wyprowadza! Musiała już inna czekać/Niech dziennikarze dzwonią do Kurskiego, on też przecież z odzysku.

O tym się mówi: Rafał Szatan mierzy się z problemami zdrowotnymi. Konieczna jest operacja. Co dolega mężowi Barbary Kurdej-Szatan

Zerknij: Ponura przepowiednia dla Polski i reszty świata. Czy Częstochowa zastąpi Watykan