Jak podaje portal "Viva", Rafał Szatan mierzy się w ostatnim czasie z poważnymi problemami zdrowotnymi. Niedwano aktor podzielił się z fanami informacją, że musi poddać się zabiegowi operacyjnemu, co będzie się wiązało z koniecznością wycofania się na jakiś czas z aktywności zawodowej. Co dolega mężowi Barbary Kurdej-Szatan?

Rafał Szatan musi poddać się operacji

Fani Rafała Szatana nie ukrywają, że ostatnie informacje przekazane przez niego, bardzo ich martwią. W mediach społecznościowych zdradził, że czeka go trudny okres. Będzie musiał poddać się zabiegowi operacyjnemu, po którym czeka go żmudna rehabilitacja. Rafał Szatan może liczyć na wsparcie ze strony swojej żony, która zapewniła go w mediach społecznościowych, że "dadzą radę".

We instagramowym wpisie aktor nie zdradził, z czym związany jest zabieg. Wyjaśnił to w wywiadzie, jakiego udzielił "Plejadzie". Okazuje się, że opercja ma związek z kontuzją kolana, jakiej aktor doznał przed czterema laty w jednym z przedstawień, w którym grał. Pomiędzy scenami, w ciemności wpadł w stelaż scenografii, a chcąc jak najszybciej wrócić do gry, wykonał zbyt szybki obrót, co doprowadziło do uszkodzenia stawu kolanowego.

Niestety uraz okazał się na tyle poważny, że konieczne jest przeprowadzenie u niego zabigu. Operacja wiąże się z kilkutygodiowym odpoczynkiem i rezygnacją z aktywności zawodowej w tym czasie. Rafał Szatan i jego żona mają nadzieję, że po rehabilitacji uda mu się wrócić do pełni sił.

"Czeka mnie około sześć tygodni leżenia i chodzenia tylko o kulach, a potem walka i powrót do chodzenia i jakiejś sprawności" - zdradził Plejadzie.

Rafałowi Szatanowi życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia, sił i gry w teatrze.

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Piosenkarka trafiła do szpitala. Konieczna była operacja

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiadomo już, co z występem Piotra Żyły na igrzyskach w Pekinie. Na tę wiadomość fani skoczka czekali z niecierpliwością

O tym się mówi: Drożyzna w sklepach wciąż daje się nam we znaki. Niewiarygodne, jak dużo trzeba zapłacić za kostkę masła