Portal Super Express przypomina niezwykle smutną sytuację, do której doszło w marcu tego roku. Pani Bogusława i pan Zenon z Wąwolnicy, znajdującej się pod Lublinem, skorzystali z możliwości wyremontowania swojego domu przez ekipę programu „Nasz nowy dom”. Niestety, małżeństwo nie mogło cieszyć się swoim szczęściem zbyt długo.

Tragiczna sytuacja

Dom został wyremontowany około 4 lat temu. Małżonkowie stworzyli rodzinę zastępczą dla Patrycji, a co więcej, nieustannie starają się o prawo do opieki nad swoim wnuczkiem, który obecnie przebywa w domu dziecka.

Niestety, małżonkowie musieli mierzyć się z kolejną tragedią. Ich wyremontowany dom spłonął w pożarze! Straty oszacowano na około 60 tysięcy złotych, a dom nie powinien być użytkowany przez rodzinę, mimo to, poszkodowani postanowili tam zostać, bowiem nie mają dokąd iść.

Prowadząca odpiera zarzuty

Co więcej, po nagłośnieniu całej sprawy nieustannie pojawiały się plotki, że może to jeden z błędów ekipy remontującej, przyczynił się do wywołania pożaru. Na te słowa stanowczo odpowiedziała sama Katarzyna Dowbor.

Prowadząca program „Nasz nowy dom” zaznaczyła, że gdyby błąd leżał po stronie ekipy, to do pożaru doszłoby zaraz po zakończeniu remontu, a nie po czterech latach.

- Bardzo często jest tak i absolutnie nasze rodziny mają do tego prawo, że zmieniają wiele rzeczy. Tam była taka sytuacja, że komin nie był czyszczony. Nie jesteśmy w stanie przyjeżdżać i czyścić komina po każdym sezonie grzewczym. To już niestety jest w gestii rodziny i one powinny o tym pamiętać – mówiła Katarzyna Dowbor.

Prowadząca dodała także, że sama nie ma wpływu na to, czym rodzina pali w piecu i jak dbają o cały dom. Zaznaczyła, że takie zarzuty o winie ekipy remontującej są niezwykle krzywdzące.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA ZASKOCZYŁA POKAZUJĄC STARE ZDJĘCIE MAMY. RZADKO MOŻNA ZOBACZYĆ BYŁĄ PIERWSZĄ DAMĘ W TAKIM NIEZOBOWĄZUJACYM WYDANIU

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ: NAJNOWSZY PROJEKT RZĄDU WYWOŁUJE MIESZANE REAKCJE POLAKÓW. CHODZI O EMERYTURY OBYWATELI. PARTIA RZĄDZĄCA MA ZAMIAR PRZEŚWIETLIĆ KONTA MILIONÓW OSÓB

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

PORTAL “ŻYCIE” INFORMOWAŁ TAKŻE O: SENIORZY MOGĄ LICZYĆ NA DODATKOWE WSPARCIE FINANSOWE. KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z PIENIĘDZY