Katarzyna Dowbor jest niekwestionowaną gwiazdą telewizji, która od lat prowadzi popularny program “Nasz nowy dom”.

Co teściowa Joanny Koroniewskiej sądzi o dresie i braku makijażu

Jest mamą znanego prezentera Macieja Dowbora, który od wielu lat cieszy się udanym związkiem z aktorką Joanną Koroniewską.

Wielokrotnie fani zarówno Katarzyny Dowbor, jak i jej syna i synowej często mogli się zastanawiać nad relacją Joanny Koroniewskiej z teściową. Wiele wskazuje na to, że panie dobrze się dogadują i nie ma między nimi zbyt poważnych konfliktów.

Teraz Plotek donosi, co Katarzyna Dowbor sądzi o urodzie i internetowej aktywności swojej synowej. Poruszyła temat niepochlebnych komentarzy pod publikacjami Joanny Koroniewskiej i oceniła ich słuszność i trafność.

Jak się okazuje, teściowa aktorki jest zadowolona z jej podejścia do swojego wyglądu, wieku, roli matki i żony oraz jej własnej kobiecości - [...] Czytam te dziwne komentarze na temat tego, jak wygląda, czy się zestarzała, czy nie. I zawsze mnie to śmieszy, bo myślę, że osoby, które to piszą, nie zdają sobie sprawy z tego, że je też to czeka. To nie jest tak, że będziemy wiecznie piękni i młodzi, tylko z czasem już tylko piękni zostajemy. Joasia się nie wstydzi pokazać w dresie, nieumalowana. No takie jest życie, tak wyglądamy - wyjaśniła dziennikarka, tłumacząc, że celebryci są również tylko ludźmi.

O tym się mówi: Cena wjazdu na Kasprowy Wierch robi furorę. Turysta postanowił wrzucić do Internetu bilet na kolejkę. Za tyle można było kiedyś wjechać na sam szczyt

Zerknij: Wakacyjny wypoczynek nie dla wszystkich Polaków. Wiadomo ilu z nas nie wyjedzie na wakacje z powodu szalejącej drożyzny